SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

robercikkk10/Dziennik/sylwetka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2763
Relacja z sobotniego treningu:

Będę podawał ciężary od teaz jakich używam na teningu:
-gryf długi waga producenta 8 kg (według mnie więcej)
-gryf łamany 7,5 kg
-gryf krótki 2 kg
A
Nogi:
- Przysiady ze sztangą 3s
(piwerwsza seria poszła ciężko reszta fajnie weszła, 12p*42,5 10p*47,5 8p*52,5 plus gryf 8kg)
- Przysiady wykroczne 2s
(Zawsze tu sie zmęcze jak cholera przy nich, 12p*20 10p*25 plus gryf 8kg)
Plecy:
- Martwy ciąg 3s
(Po sidach ciżko się go robi ale no trzeba:) dołożylem 2,5 kg 12p*37,5 10p*42,5 8p*45 plus gryf 8kg)
- Podciąganie na drążku 3s
(poszło słaba bardzo zmeczył mnie MC i wykonałem powtórzeń 8p-5p-4p lipa troche)
Klatka piersiowa:
- wyciskanie hantli skos 3 serie
(bardzo fajnie poszło tutaj 12p*12,5 10p*15 8p*17,5 plus gryf 2 kg)
Barki:
- Wyciskanie sztangi 2s
(też poszlo ok 12p*20 10p*22,5)
Tricepsy:
-Pompki tyłem 2serie
(drugą seria dobrze czulem 12p*10 10p*15)
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztanga 2s
(tu zawsze jest choojowo 12p*20 10p*22,5 plus gryf łamamny 7,5 kg)
Łydki
- Wspinanie na palcach 2s max
(no czulo sie łydki ale zakwasów niw mam nigdy 24p*32,5 18p*37,5 plus gryf 8 kg)

Wrazenia:
Trening poszełd dość fajnie. Dodałem ciężaru tylko w MC ale wiem już gdzie ewentualnie moge jeszcze dołożyć. Dzisiaj kolejny trening. AAA i jeszcze jeno tam gdzie pisze np. 12p*47,5 to z tyłu to jest masa samego obciążęnei które zakladam!!! zawsze trzeba tam doliczyć mase gryfu!!!
pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24416
Szyn, teraz czekam jak będziesz trzaskał serie z 80kg na sztandze w wycisku Pracuj, będzie coraz lepiej, ważne żeby był cały czas progres Jedziesz dalej!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2763
Animal jak ja będe trzaskał na klate 80 w seri to Ty ojcem będziesz hehe moze nie będzie jak żle na razie jestem dobrej myśle i wszystko dobrze idzie oprócz bica ale piepszyć go chociaz na nim najbardziej mi zależy. Niedługo wypiska i podam cięzary jakimi operuje z planu "B".
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53932
Jeszcze nas wyprzedzisz z wyciskiem

Dobrze idzie...wiadomo ze kazdy nawzajem sobie zazdraszcza ciezarów ale mysl sobie ze i tak nas wydymasz i bedziesz wyciskał CZYSTA

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2763
Kurva Helssing miałem trening przenieść na jutro bo cały dzień się czułem niedobrze ale tak mnie chłopie zmotywowałeś że własnie zrobiłem sobie posiłek przedtreningowy i za chwile ruszać ćwiczyć!!! jedziemyyyyyyyyyyyyyyyyy!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2763
relacja ze wczorajszego treningu:
Jak by nie helssing to bym na niego nei poszedł bosię źle czułem ale zmotywował mnie swoja wypowiedzią i poszedłem!!

B
Nogi:
- Przysiady ze sztanga 3s
(poszlo łatwo koniecznie dołożyć trzeba 12p*42,5 10p*47,5 8p*52,5 plus gryf 8 kg)
Plecy:
- Wiosłowanie sztanga 3s
(helssing hehe za mało wziąlem i trzeba dolożyć hehe i tak zrobie na raz nastepny 12p*27,5 10p*32,5 8p*35 plus gryf 8kg)
- Matrwy ciąg na prostych nogach 3s
(uuu jak tu łatwiótko było!!! dolożyć i to sporo trzeba 12p*27,5 10p*32,5 8p*35 plus gryf 8kg)
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi płasko 3s
(no tu dolożylłem 2,5 kolo w pierwszej seri i tylko tyle dołoże w drugiej w piątek ale przyłożyłem się tutaj 12p*42,5 10p*45 8p*50 plus gryf 8 kilo)
Barki:
- Military press 2s
(pierwsza seria lux weszła druga też nawet 12p*25 10p*27,5 plus gryf 8 kg)
Tricepsy:
-Wyciskanie francuskie sztangi w leżeniu 2 serie
(tutaj czuje trica jak robie ale na pierwszym teningu nialem zakwasy w nim a od drugiego już nie mam 12p*12,5 10p*15 plus gryf łamany 7,5 kg dorzuce tu coś na raz nastepny)
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 2s
(dolozyłem i sie zarąbiście ciżęko robiło 12p*10 10p*12,5 plus gryf krótki 2kg)
Łydki
-wspinanie na palcach stojąc 2 s max
(zwiększylem obciążenie hantli trzymanej w reku 20 kg plu sgryf krótki 2 kg zrobiło się)


Wrażenia:
Treninh poszeł bombowo chociaz sie nie bardzo czułem. wiem gdzie dodać obciążenia w piętek na treningu. trening skończylem o 22.10. Po treningu klatki(wyciskanie leżąć) fajnie czulem trica, podobało mi się to.
pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2763
wczoraj troche dieta kulała niestety, taki zabiegany byłem, Nie to ze nie jadlem ale mało miecha bylo jedzonego. Dzisiaj postaram sie to nadrobić jakoś:) wieczorkiem śmigam na trening i daje tam czadu hehe
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2763
Nie poszedlem dzisiaj na trening choc powinienem. Coś dzień po dniu treningowym jestem oslabiony, nie ze mam zakwasy ale brak siły ogólnie. Nie czuełem się dzisiaj na siłach żeby coś szarpnąc na treningu więc jutro ide i na pewno szrpne coś:)
pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2763
Trening odbyty jutro relacja z niego
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
Człowieku każdy od czegoś zaczynał, te ciężąry, wcale takie male nie są. Będe śłedzi SOG

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na siłe klaty+mass do sprawdzenia

Następny temat

Rozbudowa klaty z zrzucanie syfu z brzucha i ud ?

electro
Polecane artykuły