SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plan masa w 9 tygodni - pomóżcie!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55
Witam. Mógłby mi ktoś rozpisać plan na masę ( treningi 4 razy w tygodniu, różne partie mięśniowe, ale zależy mi przede wszystkim na klatce i bicepsach). Moja waga aktualna: 74kg, chciałbym przybrać do 85kg. Z odżywek które będę brał to TWINLAB TRIPLE WHEY(3,5kg 83% protein) Ćwiczyłem do tej pory rekreacyjnie 4 miesiące,teraz chciałbym się za to wziąść na poważnie ale nie umiem dobrze ułożyć ćwiczeń ( dietę już mam ułożoną).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1321
www.trener24.pl
Na tej stronie znajdziesz wiele ciekawych i estetycznmie rozpisanych treningów.
A tak poza tym uzupełnij dane w profilu, wtedy łatwiej ci będzie pomóc




Zmieniony przez - baia99 w dniu 2008-07-01 22:55:09
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
1. Poczytaj o FBW, badz skorzystaj z ww stronki
2. Dobrze, ze jest dieta
3. Bialkiem tylko uzupelniasz diete

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55
Dzięki za odpowiedzi Przed chwilą uzupełniłem dane, więc myśle że łatwiej będzie doradzić. Co do typu ćwiczeń to chciałbym stosować ćwiczenia izolowane, wolałbym ćwiczyć splitem, bo mam dużo czasu i własną domową siłkę. Patrzyłem na stronkę trener24 i znalazłem taki plan: http://www.trener24.pl/SzczegolyTreningu.aspx?idTreningu=34

Tylko mam problem z odczytaniem ( czy np pierwszego dnia mam robić 8 ćwiczeń a drugiego 10 ? dlaczego ten plan jest rozpisany na ukos ?? ) Co sądzicie na jego temat ????
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1321
Ja bym ci jednak proponował fbw. Da ci on o wiele większe przyrosty niż split. Sam kiedyś byłem przeciwnikiem fbw ale przekonał mnie do tego artykuł georgu. A co do wyglądu planu na stronie to jest on tak rospisany, abyś widział w jakiej kolejności wykonywać ćwiczenia.
Tak dla wygody zrobili tabelkę:pp

I tak na zakończenie, jeszcze raz pomyśl o fbw, na split przyjdzie jeszcze czas:pp
Pozdrawiam Piotr
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
baia no nie do konca, bo plany z tej stronki sa pelne seri laczonych i cwiczenia lacza sie w pionie

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Full Body Workout - ostateczne poprawki

Następny temat

Plan masa w 2 miesiące - pomóżcie!

electro
Polecane artykuły