Dzien 29
Plecy
1.MC 12x70,10x80,8x80,5x90
2.Podciąganie 2 serie x8 oraz jedna x7
3.Ściaganie linki 12x42,10x46,8x50
4.Wiosłowanie na wyciagu 12x58,10x62,8x66
1.Tu dałem do pieca

az za duzo...w przedostatniej zamiast 10 tylko 8 w ostatniej zamiast 8 tylko 5,plecy bolały strasznie,mimo wszystko jestem bardzo zadowolony z MC
2.Podciąganie ok,prawie zgodnie z planem
3.Ściąganie linki ok,cięzar taki sam jak zawsze,przy ostatniej serii troszke mnie unosiło w góre
4.Tutaj tez dowalilem ładnie,było super,cięzar idealny akurat na styk pozostałych sił
Kapturki
1.Szrugsy 15x64,12x64,12x64
2.
Szrugsy z hantlami 2serie 15x20
Kapturki ok.
Ogólnie jestem zadowolony z treningu,wreszcie użyłem troche wiekszych cięzarów

Co do meczu to nasuwa się mi jeden komentarz "z pustego to i Salomon nie naleje".Poza Rogerem i Borucem mamy poprostu przecietnych piłkarzy.Chorwacja namiesza jeszcze w tych mistrzostwach

pzdr