SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lawrence/ Dziennik/Masujemy,masujemy :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
No to masz fajnie jak nie ma imprezek Umnie szykuje sie pokusa w postaci Juvenaliów:) Dzisiaj rozpoczełem suplementacje TSE(wiecej detali w moim dzienniku)[Do któego zreszta wszystkich zapraszam :)]
Czuje ze moim imprezowym zestawem zostanie 5 TSE i POwerade no i Xpand :)


Ps. Moze nie dokladnie przegladałem twoj dziennik ale Fotosów nie widziałem.Dodaj ziomek aby mozna bylo postepy oceniac :)POZDROooo!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4542
pizam88 imprezki są,ale w moim wypadku bezalkoholowe aż do lipca juwenalia też były bezalkoholowe i nie narzekam.Za brzydki na fotosy jestem,dodam moze po cyklu,postęp bedzie widoczny w wymiarach i sile (mam nadzieje) pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
Jakbys nie miał nadziei to nie warto bylo by cwiczyc:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4542
Jak narazie najwazniejsza wiadomosc dnia to ZDANIE EGZAMINU NA PRAWO JAZDY

Realacja z treningu wieczorkiem,pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
Gratulacje !! Teraz to tylko jakas furka ,50 w bicku złoty łańcuch na klacie i kazda laska sciaga gacie :D:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
ten matrix z syntraxa jak się sprawuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4542
obliques dziekuje,sog dla Ciebie za wcześniejsze rady

pizam88 już sciągają tylko jeszcze nie wszystkie furka i łańcuch będą a 50 w bicu to troche za duzo 45 bedzie ok

Pereziusz tak jak białko uzupełnia diete,nawet z wodą smakuje bardzo dobrze,rozpuszczalnosc jest dobra.Ogólnie 9 na 10 jakby sie jeszcze troche lepiej rozpuszczało to byłoby 10.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4542
Dzień 2

Klatka
1.WL 12x60,10x64,8x68,6x72
2.Skos górny 12x42,10x46,8x50
3.Skos dolny z hantelkami 3 serie 10x14
4.Wyciskanie hantli 10x14,8x14,10x12

Przedramie
1.Uginanie nachwytem 3 serie 20x26
2.JW podchwytem z tylu 20x26,18x26,15x26

Dzisiejszy trening bardzo mi sie podobał.Dbałem przede wszystkim o technike cwiczen i mysle,ze wyszlo to naprawde dobrze W wyciskaniu na płasko ostatnie powtorzenie w ostatniej serii z pomocą.
Skos górny zrobiony samodzielnie,dosyc gładko poszlo...za tydzien dokladam ciezar
Skos dolny zamiast rozpiętek,mocno sie przy tym nameczylem,ale zgodnie z planem
Przy wyciskaniu sztangielek klatka była juz zmeczona dlatego przy ostatniej serii odjąłem 2kg i bylo te 10 powtorzen.
Przedramie bardzo ładnie zrobione,widac postęp spory od zeszlego tygodnia,tylko 2 ostatnie serie nie zrobione w zakresie 20 powtorzen...za tydzien dokladamy oczywiscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4542
A mam jeszcze pytanie do tych,ktorzy brali juz shocka.Czy on sie rozkreci czy mam poprostu wiecej go stosowac? Wziąłem przed treningiem 1 porcje i pobudzenie bylo dosyc słabe Co prawda troche bardziej skupiony byłem,moze troche bardziej sie chcialo cwiczyc,ale spodziewałem sie lepszego efektu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie znaleść martwy ciąg?

Następny temat

Trening do poprawy

WHEY premium