SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redmad tniemy ,masujemy itd ;-D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 352
Siema
Mam 27 lat zakładam ten temat z nadzieją iż pomoże mi on przejść przez ciężką drogę ćwiczeń i wyrzeczeń. Wiem ,ze nie będzie łatwo ale nikt nie powiedział ,ze tak ma byc.
Staż treningowy to okrągły roczek z przerwą spowodowaną problemem z trzustką nie ,nie od picia. Dietę od roku staram się trzymać cały czas, jednak kiedy zdrowie mi się pogorszyło -na okres jednego miesiąca wiadomo mobilizacji nie było i wtedy jadłem co popadło.
Od początku mojej przygody z żelastwem (czy może raczej póki co ze styropianem bo do tego wage można porównac tego czym się bawię%))
robiłem masę , zalało mnie trochę -musze przyznać. Plan jaki przerobiłęm dotychczas to FBW oraz split. Teraz celem mojego planu jest redukcja wagi + złapanie troche dobrej jakości mięsa.

Przeciwskazań medycznych nie mam , reaguje źle tylko na kofeine dlatego też nie korzystam z zadnych spalaczy.

waga w stroju treningowym 85 kg. rano po kupie 80 wzrost 177 cm ,
suplementacja : bialko sfd wg braków w diecie, good night pro na sen, omega 369 trec, potas i magnez b6 po treningu,
Cwicze rano miedzy 8 a 10

jako ,ze nie mam teraz czasu za duzo . trening zoptymalizowalem do 3 dni . ppl
dieta :
1. platki/musli 80 g 3 jaja ,garsc orzechow wloskich (w dni treningowe kura z ryzem bez tluszczy )
2. : kura pojedyncza piers z ryzem 100 gram + warzywa *
3. ziemniaki + jakies mieso (czasem zamiast ziemniakow kasza)
4. odzywka białkowa przeważnie + orzechy
5. tuńczyk lub makrela przeplany z pstrągiem lub inna ryba
6.good night pro

celowo w 4 posilku nie daje wegli bo staram sie je obciac i nie dawac juz wogole wegli po 17
planuje do sniadania ser wiejski dorzucic bo malo bialka wychodzi z jajek

nie mierzylem sie dawno wiec wymiarow nie podam , zdj nie mam jeszcze .w bicku ostatnio 41,2 cos takiego
dotychczasowy trening to split WT CZW SOB (PLECY BIC - KLATA TRIC - NOGI BARKI ) jednak zmieniam na ppl bo jak nogi zrobie porzadnie to nie ma opcji na barki i odwrotnie.

MÓJ TRENING

Pull (plecy + tył barków + bic)
1) MC 5 x
2) Wiosłowanie 4 x
3) Podciąganie 4 x
4) Kaptury/Kaptury w opadzie 4 x
5) Unoszenie na boki ławeczka bokiem 3 x

6) Uginanie ze sztangą stojąc 3(4) x
7) Uginanie z hantlami ze skrętem 3 x


push(klata + barki + tric)
1) Pompki na poręczach z obciążeniem (klatka) 5 x
2) Wyciskanie na skosie dodatnim 3 x
3) Rozpiętki/przenoszenie 3 x

4) Wyciskanie hantli na bary/wyciskanie sztangi z przodu 3x
5) Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3x
6) Unoszenie hantli na boki 3x

7) wyciskanie francuskie 3(4)x
8) Prostowanie na wyciągu 3x




Nogi:
1) Przysiad 5 x
2) Wykroki chodzone 3 x
3) Prostowanie na maszynie siedząc 3 x
4) Martwy na prostych nogach/żuraw 3 x
5) Uginanie na maszynie 3 x

6) Wspięcia na palce stojąc 4 x
7) Wspięcia na palce siedząc 4 x



od jutra tak cisne

do kazdego treningu bede staral sie 20 min afterburnig dorzucic po 1-2 tyg .
Poki co bieganie w dni nietreningowe po 20 . biegam od zeszlego tyg. ten tydzien zaczynam 25 , nastepny 30 i do 35 chyba i sie zatrzymam . Jak myslicie ? jest ok ? cos zmieniac ?

czekam na opinie i sugestie.

pozdrawiam . zyczcie mi wytrwałosci
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 352
pomozcie !! myslicie ,ze cwiczenia takie jak przysiady , martwe ciagi , wiosłowania w opadzie mogą pogorszyc sytuacje ?

a mowi sie ze chciec to moc , gowno prawda

Zmieniony przez - redmad1 w dniu 2014-10-02 12:11:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 352
acha ,moje osiagi ( odkrylem wlasnie jak sie edytuje posty wiec sry za jeden pod drugim :D)

mc 110 kg x 5 (max nie probowalem)
wyciskanie leżąć 85 kg x 8 (max nie probowalem)
wiosło 90kg x 8 (max nie probowalem)
przysiad 95kg x 7 (max nie probowalem)
wyciskanie skos hantle 32 kg x 8 (max nie probowalem )
biceps modlitewnik 35 kg
barki hantle wyciskanie 25 na łapę
barki sztanga zza głwoy 60 kg

maxów nie robilem bo nie mam aktualnie asekuratora. sam Cwicze ponieważ jestem na urlopie poza granicami.


Zapomnialem wspomnieć o suplementacji bcaa po bieganiu i przed. Oraz najważniejsze KREATYYYYYYYYYYNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
więc
mono rano
nitrobolon przed treningiem.

dzien nietreningowy tylko kreatyna. kreatyne bede lecial caly rok. chce zobaczyc jak to jest

pytanie mam przy okazji , ten nitrobolon 2 jest taki h**owy rzeczywisćie czy się jeszcze rozkręci ? ^^

Zmieniony przez - redmad1 w dniu 2014-08-20 22:50:58

Zmieniony przez - redmad1 w dniu 2014-08-20 22:51:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222
Powodzenia i zarzuć jakieś foty, żeby potem porównanie było.

Ja bym wydłużył te biegi do 45-60 minut.

Nitro 2 to kreatyna, trochę aakg i cytruliny także teoretycznie powinno pompować... Mnie nie pompowało Nawet zwiększając dawkę x 2 nic nie czułem.

Jeżeli chcesz jechać z kretą przez cały rok, to dawka powinna wynosić 0,03g/1kg MC.
Raczej nie będzie dobrym pomysłem jechanie przez rok po 5-10g dziennie, organizm musi odpocząć.

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 352
ok zdjęcia dzis dam bo mam chwilkę:




przód luzem

nogi :


Zmieniony przez - redmad1 w dniu 2014-08-21 16:12:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 352
biegi byś wydłużył w dni nie treningowe czy afefterburning też ?

i powiedzcie szczerze jak na mój staż bardzo h**owo ?

Zmieniony przez - redmad1 w dniu 2014-08-21 16:14:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222
ciężko ocenić bo nie wiem jak wyglądałeś przed

w nietreningowe, chociaż ja np preferuje bieganie czy też inny rodzaj aerobów rano na czczo we wszystkie dni jakie tylko mogę

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 352


tak wyglądałem %)



podsumowanie dzisiejszego dnia :
trening wyszedł spoko , pompa na treningu była ok . malo czasu dzis zeby napisac cos wiecej wiec narazie dziennik bez rąk i nóg . ale bedą jak tylko znajde sekundke obiecuje ^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 352
jest chwila spokoju... napisze jak dziś była micha

kreatyna + kolagen
śniadanie ; 80 gram płatków zbożowych , 100 ml mleka , 3 jaja , garsc orzechów

2gi posiłek - kura 150 gr + ryz 100 gr + sos słodki robiony na pomidorach + ananas , potas , magnez b6, omega 369 trec

3ci posiłek - kura 150 gr + makaron 100 gram + sos zrobiony na bazie szpinaku , śmietanki i czosnku

4ty posilek odzywka białkowa 30 gr + garsc orzechów

5ty teraz tuńczyk 150gr

6ty good night pro 30 gr + oliwa 10 ml


Zmieniony przez - redmad1 w dniu 2014-08-21 18:33:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 352
Zastanawiam się też nad zmianom dni treningowych żeby dać sobie więcej czasu na regeneracje tzn chodzi mi o tył barków . Bede cwiczył plecy /tył barków i bicepsy we wtorek , w piatek klatke - triceps + barki oraz w sobote nogi . Myślę ,ze zaowocuje to leszpą regeneracją niż dotychczas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 352
Dodaje jeszcze mój docelowy limit kaloryczny i makroskładniowy a ma się on następująco :


2496 kal
b 234 gr
w 312gr
t 55gr

Zmieniony przez - redmad1 w dniu 2014-08-21 23:14:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222
Dlaczego tak duzo bialka?

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW jak długo?

Następny temat

Plan do oceny

WHEY premium