Szacuny
5
Napisanych postów
310
Wiek
37 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
4684
dobrze sedziowął to na koniec musiał wszystlko spier...dolić normalnie tak wsciekły jestem ze spac nie moge.
jak mógł podyktowac karnego jak ten gosc nawet mozliwosci uderzenia piłki nie miał
Szacuny
7
Napisanych postów
1373
Wiek
36 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
27568
jestem rozczarowany i rozgoryczony
"Od razu po meczu i skandalicznym karnym powstala akcja zabij sedziego Howard Webb'a.... zbierzmy sie w stolicy i nie pozwólmy mu wyjechac z Austri Wyslij to do 5 kolejnych osób Jesli nie wyslesz to znaczy ze jestes pedalem i popierasz sedziego"