SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Stack po którym nie puchnie morda ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17556
Kurczę, zawsze jak wpierniczam CP, to od razu po kilku dniach od wody puchnie mi gęba Wkur..a mnie to nieprzeciętnie. Jak bardzo sobie chwalę tego skromniutkiego stacka, to puchnięcie po nim bardzo mnie denerwuje. Zastanawiam się czy to aby nie przez skład tego preparatu... Wpierniczam do tego Zincas, piję dużo zielonej herbaty i ostatnio dołożyłem do też TSE i nic Powyższe specyfiki teoretycznie powinny zbić wodę, no ale niestety dupka zbita
Macie może na to jakąś teorię??
A może są stacki po których się nie puchnie ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 11365 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86845
FOTKĘ WKLEJ

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4328
Ciekawe, bo CP ma jabko w sobie a nie mono.
Ja na spuchnięcie po stormie( tak - żyłki mi minimalnie przysłoniło - a jestem maniakiem użylenia) po prostu cieplej się na siłkę ubierałem w upały i 10 minut aero po treningu - woda super spada, ale trzeba uważać na odwodnienie.
Stacki z łatwoprzyswajalną kreatyną( w którą osobiście nie wierze) powinny nie powodować moon face. Są one oczywiście droższe - xpand, clout, nitro itp itp.
Spróbuj najpierw się wypocić porządnie.
Jesteś pewien, że masz CP a nie mono?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79786
to ze ci puchnie facjata to juz indywidualna sprawa, musisz tak reagowac na na jakis\es skladnik\i. Sprobuj czegos innego, sprobuj tak dobrac sklad aby bylo malo substancji zawartych w CP.
Jesli to sie powotrzy to porownaj sklady substancji w ktorych sa zawarte te same zwiazki i juz kupujac nastepnego stacka postaraj sie aby nie bylo zadnego z tych ktore byly we wszczesniejszych.
Kup sobie herbe z pokrzyw
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709971
jakoś nigdy nie zaobserwowałem po stackach żeby mi morda puchła ,nawet po większych dawkach mono

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17556

To nie jest tak, że na ulicy przez to zwracam na siebie uwagę, natomiast ja to wyraźnie widzę a nawet i czuję Zastrzegam że to nie jest nic makabrycznego Mimo wszystko gdyby udało się jakimś sposobem uniknąć takiego efektu to byłbym bardzo zadowolony
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17556
A może jestescie wstanie podać mi stacka który z CP nie ma nic wspólnego a jest OK ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21949
Mi tez twarz puchnie na cyklu ale nie przejmuje sie tym, wszystko wraca do normy w przeciagu miesiaca po cyklu

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5431
CP to nie stack więc spróbuj może Storm, HP, XP, Green Magnitude?! duży wybór jest

"Tak, to siniaki zdobyte w bójce."
"Nie, nic mi to nie przeszkadza."
"Doznałem olśnienia."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4610
o ****a jaki Ty masz wielki baniak


























TY MOW CO WIESZ
JA WIEM CO MOWIE

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
a moze omnadren+sod?

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glutamina...czy rzeczywiście wspomaga wydzielanie naturalnego HgH?

Następny temat

Pomoc w doborze odżywek

electro
Polecane artykuły