Kurczę, zawsze jak wpierniczam CP, to od razu po kilku dniach od wody puchnie mi gęba
Wkur..a mnie to nieprzeciętnie. Jak bardzo sobie chwalę tego skromniutkiego stacka, to puchnięcie po nim bardzo mnie denerwuje. Zastanawiam się czy to aby nie przez skład tego preparatu... Wpierniczam do tego Zincas, piję dużo zielonej herbaty i ostatnio dołożyłem do też TSE i nic
Powyższe specyfiki teoretycznie powinny zbić wodę, no ale niestety dupka zbita
Macie może na to jakąś teorię??
A może są stacki po których się nie puchnie ??
Wkur..a mnie to nieprzeciętnie. Jak bardzo sobie chwalę tego skromniutkiego stacka, to puchnięcie po nim bardzo mnie denerwuje. Zastanawiam się czy to aby nie przez skład tego preparatu... Wpierniczam do tego Zincas, piję dużo zielonej herbaty i ostatnio dołożyłem do też TSE i nic
Powyższe specyfiki teoretycznie powinny zbić wodę, no ale niestety dupka zbita
Macie może na to jakąś teorię??
A może są stacki po których się nie puchnie ??
Krzysztof Piekarz



