SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stack po którym nie puchnie morda ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Hehe ! Siodema no nieźle !
Chyba se kupię HP, bo jeszcze nigdy tego nie papałem. Wie ktoś z Was jak HP wygląda składowo w stosunku do CP? Wiem, mogę se sam przeczytać, no ale może macie składy w głowach i możecie mi podać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 377 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31462
ja mialem cos takiego ze po mono na pierwszym cyklu geba mi spuchla i koledzy mi mowili ze mete w******lam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21949
jedna pucha hp za malo na cykl chyba ze dokupisz pojedyncza forme kretki mono/jablczan/ester/chelat/orotan. Hp jak dla mnie najlepszy stack. Moze za mocno klepac Ciebie

Zmieniony przez - Yakumo w dniu 2008-06-08 11:10:08

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Yakumo, ja w ciemię bity nie jestem Wpierniczałem już m.in. XP, Nitro, jakieś Equalizery, Shocka itd. itp. O zwykłej kretce nie wspominając. O HP już od dawna słyszę dobre opinie więc może warto spróbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 614 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27790
u mnie cos takiego wystąpiło po TCM cały ładnie popuchłem ale i na twarzy tez kurde!!! hehe teraz rok czasu nic nie brałem cwiczylem na sucho tom jest ok ale trzeba w wakacje wejsc na jakąś bombe i tez sie zastanawiam co wziąc żeby tej retencji nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21949
eliasz79 hp jadlem dwa razy, pierwsza partie jak i druga z obu bylem zadowolony sprobuj nie zaszkodzi chociaz jakbys mial kase zrob cykl hp+clout

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 614 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27790
Yakumo jak juz podales propozycję to jakie dawkowanie byś proponował??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21949
jesli hp+clout w takim razie:
DT: clout rano przed treningiem hp
DNT: rano hp wieczorem clout

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Eliasz- jak po cp ci puchnie morda to pewnie po wszystkimtak bedzie, albo po wiekszości.
może spróbuj green magnitude[jeszcze można by sprobować crev. albo clouta] bo hp raczej ci pozostawi conajmniej taki sam objaw
albo pojedyncze formy kreatyn takie jak cee. chel. magn., ew. KA.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-06-08 18:24:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Apokalipsa, jak zwykle konkret - dzięki ! Coś z tego co proponujesz kupię !
Ostanie pytanie: a co Ty byś wybrał konkretnie na moim miejscu ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glutamina...czy rzeczywiście wspomaga wydzielanie naturalnego HgH?

Następny temat

Pomoc w doborze odżywek

WHEY premium