SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plecy problem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 724
yo mam taki dośc nietypowy problem otóż po każdym reningu na plecy nie moge zasnąć ostatnio przez plecy nie przespałem nocy.
Może to być głupie ale o 3 w nocy czułem się jakby była 12 po południu.
co to może powodować??
za odp thx
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 25954
Trening masz okolo 13 wiec cisnienie powinno zejsc do godzin wieczornych. Zakwasy tez to nie sa wiec jedyne co mi przychodzi do glowy to zbytnie katowanie sie na silowni i lekki palenie miesni. Czasami jak sie zbytnio przeciegnie miesien czuc takie goraco . Nic innego do glowy mi nie przychodzi.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53932
napisz do działu zdrowie

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787448
ale coś Cie boli czy po prostu nie możesz zasnąć??

pozdro
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 81617
Nie możesz zasnąć, bo boli?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 122
Być może w jakiś sposób naruszasz kręgi szyjne? Podobno od nich można cierpieć na bezsenność. Dlatego też szyję rozgrzewa sie ruchem wahadłowym, przód tył, lewo prawło, nie okręznym.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 25954
Ja stawiam ze jest tak rozbudzony ze w nocy nie moze zasnac.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787448
tez o tym pomyślałem trening za późno i lipa ze spaniem

pozdro
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 724
To tak to jest, plecy poprostu mnie palą, a trening nie jest za późno bo trenuje około 13. Kregi szyjne chyba nie bo mnie nie bolą.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 724
odświeżam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 392 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3738
Ale jak Cię te plecy palą? Masz takie zawkasy? Bo napisałeś, że czujesz się jakby było południe. Czujesz gigantyczne zakwasy i nie śpisz z bólu czy po prostu jesteś wypoczęty i nie chce Ci się spać?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy z priorytetem na górna klatke i biceps

Następny temat

Semsu / Dziennik

electro
Polecane artykuły