Dzień 11
Bic i tric (superserie)
1.Uginanie ramion z hantlami chwytem mlotkowym 10x12,10x12,8x14
2.Wyciskanie francuskie leżąc 12x21,10x25,6x29
3.
Uginanie ramion ze sztangą 12x27,10x31,10x31,8x35
4.Prostowanie ramion na wyciagu 10x26,10x26,8x30,8x30
5.Uginanie o kolano 3 serie 10x16
6.Prostowanie ramion na wyciągu tyłem 3 serie 10x24
Uginanie z hantlami ok,za tydzien moze dołozymy
Wyciskanie francuskie ok prócz ostatniej serii,znow 6 powtorzen,nastepny trening zakoncze na 27 kg
Uginanie ramion ze sztangą super,+2kg w ostatniej serii wiecej niz ostatnio
Prostowanie ramion na wyciągu,duzy progres +4 kg do kazdej serii wiecej
Uginanie o hantelka o kolano ok,+2kg wiecej niz ostatnio,za tydzien czuje,ze bedzie jeszcze lepiej
Prostowanie ramion na wyciagu lipa,ostatnio poszlo lepiej,nie mogłem do przodu sciagnąc linki z wiekszym ciezarem
I w skrócie trening udany,łapki spompowane
Cos dziwnie czuje odcinek szyjny kregosłupa,jak nie przejdzie w ciagu paru dni to ide do lekarza

wydaje mi sie ze to od trzymania sztangi na plecach,jutro moze przysiady zrobie ze sztangą trzymaną z przodu,moze bedzie lepiej

Dzis troche odstepstwo od diety bo dwa ciastka zjadłem,moze sie nie roztyje przez to
