Polecę teraz hałą: czy ktoś poda mi perfekcyjny trening FBW ? Wiem, wiem, zrób go sam ! Jednak może znajdzie się ktoś życzliwy
Oczywiście sogi polecą. Chodzi mi o trening A i B. Metoda 15-10-5, czyli ćwiczyć 3 razy w tygodniu i wykorzystywać powyższy zakres powtórzeń w jednym tygodniu? Jak dobierać obciążenia ? Czy nie trzeba tak jak w HST sprawdzić wcześniej obciążeń ? Czy w seriach robimy progres z obciążeniem ? Czy tylko progres z treningu na trening ? Tzn. jeśli w poniedziałek wypadają '15' to w kolejny poniedziałek zwiększam obciążęnie ? Mam tylko ławkę, sztangi, sztangielki, przyżąd do nóg i drążek. No i schodek na którym robię wspięcia
Zróbcie wyjątek i nie każcie mi czytać...
Oczywiście sogi polecą. Chodzi mi o trening A i B. Metoda 15-10-5, czyli ćwiczyć 3 razy w tygodniu i wykorzystywać powyższy zakres powtórzeń w jednym tygodniu? Jak dobierać obciążenia ? Czy nie trzeba tak jak w HST sprawdzić wcześniej obciążeń ? Czy w seriach robimy progres z obciążeniem ? Czy tylko progres z treningu na trening ? Tzn. jeśli w poniedziałek wypadają '15' to w kolejny poniedziałek zwiększam obciążęnie ? Mam tylko ławkę, sztangi, sztangielki, przyżąd do nóg i drążek. No i schodek na którym robię wspięcia
Zróbcie wyjątek i nie każcie mi czytać...
Krzysztof Piekarz