Witam chciałem nie bawem tzn po cyklu (Nitro Energi+Strom) przejśc na stałą suplementacje, ponieważ gram w kosza i wszelkie próby robienia podobnych cykli podczas sezonu są według mnie przejawem głupoty (kiedys byłem głupi
), gdyż zbyt duży wysiłek (8-10 treningów kosza+mecz w tyg) spowoduje że przyrosty będa marne, więc w tym czasie pozostaje mi walka z żelastwem po to by utrzymac winiki siłowe wypracowane przed sezonem! A więc po cyklu chce przejść na stałą suplementacje, myślałem nad suplem o nazwie- HMBolon
, ale doszedłem do wniosku że jest strasznie nie opłacalny, dlatego chce zakupić:
*HMB-trec
*AAKG Hardcore-trec
*CM3- trec
Pytanie moje brzmy jak przyjmować dane suplementy? Z Góry dziękuje
Zmieniony przez - error1989 w dniu 2008-05-28 20:09:47
), gdyż zbyt duży wysiłek (8-10 treningów kosza+mecz w tyg) spowoduje że przyrosty będa marne, więc w tym czasie pozostaje mi walka z żelastwem po to by utrzymac winiki siłowe wypracowane przed sezonem! A więc po cyklu chce przejść na stałą suplementacje, myślałem nad suplem o nazwie- HMBolon
, ale doszedłem do wniosku że jest strasznie nie opłacalny, dlatego chce zakupić:
*HMB-trec
*AAKG Hardcore-trec
*CM3- trec
Pytanie moje brzmy jak przyjmować dane suplementy? Z Góry dziękuje
Zmieniony przez - error1989 w dniu 2008-05-28 20:09:47
Zapraszam---> jakwygraconline.pl
Krzysztof Piekarz
)