SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Stała suplementacja...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5333
Witam chciałem nie bawem tzn po cyklu (Nitro Energi+Strom) przejśc na stałą suplementacje, ponieważ gram w kosza i wszelkie próby robienia podobnych cykli podczas sezonu są według mnie przejawem głupoty (kiedys byłem głupi), gdyż zbyt duży wysiłek (8-10 treningów kosza+mecz w tyg) spowoduje że przyrosty będa marne, więc w tym czasie pozostaje mi walka z żelastwem po to by utrzymac winiki siłowe wypracowane przed sezonem! A więc po cyklu chce przejść na stałą suplementacje, myślałem nad suplem o nazwie- HMBolon, ale doszedłem do wniosku że jest strasznie nie opłacalny, dlatego chce zakupić:
*HMB-trec
*AAKG Hardcore-trec
*CM3- trec

Pytanie moje brzmy jak przyjmować dane suplementy? Z Góry dziękuje

Zmieniony przez - error1989 w dniu 2008-05-28 20:09:47

Zapraszam---> jakwygraconline.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
tylko ostatnia pozycja w twoim wypadku.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5333
a czemu akurat tak?

Zapraszam---> jakwygraconline.pl

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
hmb uważam za nieopłacalne (chociaż jeśli cie stać możesz próbować nie zabraniam)

a co do aakg to spompowane łydy są nienajlepszym oględnie mówiąc pomysłem w sportach gdzie trzeba szybko się poruszać
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5333
hehe, no w sumie racja, ale ja i tak do demonów szybkości nie należe
A licząc że chciałbym kupi HMB i CM3, jak to dawkować? bo nie ukrywam że nie znam sie na stałej suplementacji.

Zmieniony przez - error1989 w dniu 2008-05-28 20:30:41

Zapraszam---> jakwygraconline.pl

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
stała dla kredki to ok 0.3g/10kmc (w zależności od wagi przyjmij sobie 2,3capsy tak żeby w miare blisko było)

hmb 3x1g

do tego wit,o3,chela mzb

carbo/izo
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

animal nitro czy amino 2700

Następny temat

Bcaa??

electro
Polecane artykuły