SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

łączenie ćwiczeń

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 637
Bardzo proszę jakąś doświadczoną osobę o napisanie jakich ćwiczeń na siłowni nie można łączyc a jakie można. Bardzo z góry dziękuje...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 538 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12358
lordoneNapisz coś sobie wiek staż jakim twoj trening jestes poczatkujacy ?
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787450
Spercyzuj pytanie bo niewiele z niego wynika

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 637
chodzi mi o to czy np: klatke i triceps wolno lub nie wolno robic razem na treningu lub biceps i barki itd..... czy mozna laczyc cwiczenie czy nie i takto jakie te cwiczenia...
ja mam 15 lat, cwicze: z rok, na ta chwile nie mam planu treningowego ale chce go ulozyc z tego co mi tu napiszecie...
bo na ukladaniu planu sie wogole nie znam a jak bede wiedzial jakie cwiczenia mozna i nie olno laczyc to duzo mi to pomoze...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13688
nie łącz mc + przysiadów (zależy od intensywnosci)
to ćwiczeń czy parti ?? bo sam nie wiem



chodzi mi o to czy np: klatke i triceps wolno lub nie wolno robic razem na treningu lub biceps i barki itd..... czy mozna laczyc cwiczenie czy nie i takto jakie te cwiczenia...
ja mam 15 lat, cwicze: z rok, na ta chwile nie mam planu treningowego ale chce go ulozyc z tego co mi tu napiszecie...
bo na ukladaniu planu sie wogole nie znam a jak bede wiedzial jakie cwiczenia mozna i nie olno laczyc to duzo mi to pomoze...


co ty na***any to pisałeś ??? kompletna bzdura ,

Zmieniony przez - zabisko w dniu 2008-05-27 15:08:16
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 333 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1058
Klata Tricek
Plecy Bicek
Barki Nogi
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18020
ja wole:
Klata bic
Plecy Tric
Nogi Barki Przedramiona

i co z tego ze w poprzednim partie sa wstepie zmeczone jesli nie przecwiczysz ich na maksymalnych dla nich ciezarach, masa bierze sie z sily i vice versa ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13688
.

Zmieniony przez - zabisko w dniu 2008-05-27 15:14:45
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787450
Ogólna zasada jest taka że (początkujący) nie powinni łaczyć ze sobą na treningu dużych grup mięśniowych np nogi i plecy , raczej powinni łączyć duża mała i współpracujące

Np
plecy bic
klata tric
nogi barki przedramie

Staraj się nie łączyćtak treningów żeby dana partia nie pracowała dwa dni pod rząd
np
klatka a na drugi dzień triceps podobnie z bicepsem i plecami, a także dzień po dniu nie powinno się ćwiczyć nóg i dolnego odcinka grzbietu

Jak wrzucisz podział partii to się oceni

pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

małe pytanie

Następny temat

Brzuch HeLp

electro
Polecane artykuły