SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

dolna część klatki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234
mam takie pytanie: jakimi cwiczeniami najlepiej sie wyrzezbi dolna czesc klatki piersiowej ??
chodzi mi o to zeby wokół sutków zlikwidowac zbedny tłuszczyk

Zmieniony przez - dygesta w dniu 2008-05-24 18:56:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2368
podciąganie na drążku i wyciskanie sztangi na skosie głową w dół powinno ci dobrze wyżeźbić dolne partie klatki piersiowej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3609
podciąganie na drążku???
z wyciskaniem sie zgadzam ale o podciąganiu pierwsze słyszę...

www.erape.eu  najlepsze forum o rapie w sieci, serdecznie zapraszam:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234
a o jakiś domowych ćwiczeniach ktoś słyszał na tą partię ciała????
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25594
Wyciskanie sztangi w skosie(dół).
Co do podciągania to absolutnie się nie zgadzam!

Jeśli chodzi o tłuszczyk to trenuj całą klatkę.
Ale ćwicz oczywiście całe ciało + dieta.

Zmieniony przez - ferenc w dniu 2008-05-24 21:36:28
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 331 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6002
najlepiej dziala wyciskanie plasko i glowa w dol a co do podciagania to ono dziala bardzo dobrze na wszystkie gorne partie ciala, no ale nie w szczegolnosci na dol klatki. pozdro

Zmieniony przez - 4lan w dniu 2008-05-25 00:07:58

To, co w życiu najlepsze, jest za darmo.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2824
wypełnij profil, bo jeśli dopiero zaczynasz i ogólnie jesteś "chudy" tylko coś tam masz tłuszczyku to daj sobie z tym spokój i wal na mase po ACT a klata sama Ci się poleprzy bez zbędnych redukcji, ale jeśli jesteś otyły to już zupełnie inna sprawa. redukować wszystko a nie dolna część klatki na żeźbe, górna ma mase i bary na siłe

" Nie bój się zmiany na lepsze "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 571 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35898
Co do domowych sposobów to pompki na krzesłach możesz robić. Taki zamiennik poręczy.

Zmieniony przez - łysydrops w dniu 2008-05-25 00:48:08
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234
ogólnie jestem "chudy" i mam trochę tłuszczyku, nie mam na mysli ciwczenia tylko tej parti miesni,
klatka 107cm,biceps 36cm
raczej cwicze w domu(mam ekspander),czasami ide na silownie ale rzadko
i własnie chodzi mi jak ładnie zbudować klatkę
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split do oceny :)

Następny temat

na poczatek

Shoty
Polecane artykuły