Witam. Mam 16 lat i chce troszke poprawic wygląd swojego ciała. Mam 176cm wzrostu, waze 60kg. Chodze na siłownie ale niestety jestem w gorącej wodzie kąpany i jak nie widze znaczących efektow to trace zapał. Pomozcie mi dorać odpowiednie odzywki typu biało kreatyna czy cuś takiego. Dzięki.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
liczy sie wytrwalosc i walka z samym soba...
bo to co Cie nie zabije to cie wzmocni ;)
...
Zaiwestuj w diete, ale najpierw o niej przeczytaj
https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html
Gdy zauwazysz ze juz Ci nic nie rosnie, nie masz progresu - wtedy kup kreatyne na przelamanie zastoju.
Sezon ON...
https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html
Gdy zauwazysz ze juz Ci nic nie rosnie, nie masz progresu - wtedy kup kreatyne na przelamanie zastoju.
Sezon ON...

...
nie no spokojnie nie jestem napalonym 16 latkiem na pudziana tylko poprostu chce cie zapytac co bedzie najlepsze... czyli jak dieta + kreatyna?
...
aha i jesli juz powiecie o jakiejs odzywce to podajcie pełną nazwe albo dajcie do niej link
...
no ja podejrzewam ale gorzej z moim zapałem... nie mam zacięcia jak nie widze efektow... Wiec chce sobie pomoc czyms co jest w miare zdrowe. Bo przeciez mogl bym kupic sobie menatabol ale nie chce. Doradźcie...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Ktory gainer lepszy!????
Następny temat
Krzysztof Piekarz
za miche sie wez! 
