SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Odżywki dla 16 latka.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16
Witam. Mam 16 lat i chce troszke poprawic wygląd swojego ciała. Mam 176cm wzrostu, waze 60kg. Chodze na siłownie ale niestety jestem w gorącej wodzie kąpany i jak nie widze znaczących efektow to trace zapał. Pomozcie mi dorać odpowiednie odzywki typu biało kreatyna czy cuś takiego. Dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 597 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5764
odpowiednie odzywki dla Ciebie : ryz,mleko,twarog,kurczak,kasza,ryby itd... za miche sie wez!

liczy sie wytrwalosc i walka z samym soba...
bo to co Cie nie zabije to cie wzmocni ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31045
Zaiwestuj w diete, ale najpierw o niej przeczytaj

https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html

Gdy zauwazysz ze juz Ci nic nie rosnie, nie masz progresu - wtedy kup kreatyne na przelamanie zastoju.

Sezon ON...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1921
Cybul słuszna uwaga na samym dole SOG
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1504
Kreatyne może wziąśc sam bralem jablczan i ladnie uroslem po przerwie. <tak>
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16
nie no spokojnie nie jestem napalonym 16 latkiem na pudziana tylko poprostu chce cie zapytac co bedzie najlepsze... czyli jak dieta + kreatyna?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16
aha i jesli juz powiecie o jakiejs odzywce to podajcie pełną nazwe albo dajcie do niej link
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20076
Zapewniam Cię że przy dobrej diecie do końca roku nabierzesz około 10 kg masy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16
no ja podejrzewam ale gorzej z moim zapałem... nie mam zacięcia jak nie widze efektow... Wiec chce sobie pomoc czyms co jest w miare zdrowe. Bo przeciez mogl bym kupic sobie menatabol ale nie chce. Doradźcie...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 502 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7574
Juz ci napisal kolega wyzej.. ryz kurczak makarony twarog jajcony no kurde duzo tego koksu jest na rynku masz w czym wybierac;)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ktory gainer lepszy!????

Następny temat

kiedy białkowa odżywka podczas hit i aero?

electro
Polecane artykuły