SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odzywki na poprawe wyglądu dla 44 latka jakie ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514


Ok Więc tak na proźbe kolegi mamy doczynienia z 44 letnim ekto jego wzrost to niecałe 180 cm. około 75 kg. wagi jakies 37,5 jeżeli to ważne.. brał tylko coś takiego jak białko, kapsy z olimpa testosterone. i nic więcej. jego cel to hmm jak widać na zdjęciu poprawa brzucha , ale jednocześnie przybranie na wadze która ładnie rozłozy się rónomiernie na całe ciało ;) myślałem z początku nad hmb i kreatyną ale wy będziecie wiedziec lepiej... Dieta jest, zajełem się tym osobiście ;) coś około 2,2 białka na kg masy ciała , 1,4 tłuszczy i około 4 węgli co do nich troche sie wachałem z jego wiekiem i w ogóle mam nadzieje że chyba bedzie dobrze.a Więc co za suple polecacie ?...Pozdrawiam , czekam na odp. i odwdzięczam sie sogiem :D.

ThePowerOfTheDolar

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514


Mam tylko te dwie foty , także na podstawie nich prosze się opierac w wyborze supli..

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19717
Najpierw bym masował, potem redukował. Mono na początek będzie idealne. Standardowo witaminki, omega3 , zma.
pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
Sog :D.... No fakt massował ale w tym wieku z redukcją potem może być cieżko. tak wynajmniej Mi się wydaje..

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19717
będzie dobrze nie przesadzajmy nie jest to jeszcze podeszły wiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
ok dzięki sog poszedł , więc tak zrobimy ;).. koniec tematu chyba ze ktos ma jakies zastrzeżenia ?..

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7518
tribulusa jakiegos mozecie dodac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
Jeszcze jedno pytanie jak dawkować ta omege 3 i zma po kreatynie ?...

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
Dzieki "czarnyelf" sog

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7518
omega 3 do/po posilkach, zma przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7518
dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka supli dawkowanie

Następny temat

Dawkowanie TSE + l-karnityny

WHEY premium