SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Lato- spadki ? Ni **uja :))

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
beke mam jak ktos całe wakacje cwiczy, tyra suple itp.. kosztem rozrywki, zamiast wyjechac ze znajomymi na tydzien nad morze to kupuje kreatyne
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21241
Witam!
bejsbol
Kazdy trenuje według swoich upodoban.
Robi to ch chce to jego decyzja i powinienes ja uszanowac.

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13164
bejsbol - twoje zdanie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 515 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19227
z jednej strony podzielam zdanie, że każdy sportowiec powinien mieć przerwę w treningach co lepiej wpływa na kształtowanie sylwetki za sprawą "pamięci" mięśni, ale oczywiście bez przesady Natomiast zgadzam się z tymi którzy w okresie letnim nałożą więcej żelastwa na sztangę bo skoro treningi dają tyle przyjemności to czemu nie

Zmieniony przez - MorfeniX w dniu 2008-05-11 10:36:13

Memento Mori Ergo Carpe Diem
Wasze testy: http://www.sfd.pl/Wasze_testy_-_tylko_najlepszy_sprzęt-t423965.html 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1359 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22410
Zeby takie spadki byly widoczne to chyba trzeba codziennie chodzic na******lonym.Ale jakos mi to niepasuje do kogos co trenuje.Raz na tydzien mozna i wypic w te wakacje, jak i przez caly rok.Chociaz nie kazdy ma juz wakacje.I moze bez trosko walic gaz przez 2czy 3 miechy.To chyba sie tak utarlo jeszcze u mlodziezy,gimnazjalnej,lo.Ze caly rok nauka,a wakacje picie do oporu.I znowu nauka,czy jakos tak.Pamietam rok temu ze caly czas w wakacje cwiczylem.Do tego praktyki 1.5 miecha.Ale czasem cos sie i pstryknelo,ale bez zbytniej poniewierki.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13164
Prawda jest taka, że w roku szkolnym moje treningi nie są szczegóne... po prostu nie mam gdzie ćwiczyć i z czasem nie wyrabiam. Prędzej wtedy coś zapiję czasem (tylko na imprezce, bez okazji nieee ) A wakacje to czas, kiedy mam sporo czasu. Mogę dopilnować diety. A dojazdy do szkoły nie ograniczają mi treningów
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27844
dla mnie to wakacje sa wprost stworzone do robienia konkretnych cykli, ostatnim czasem uważam że robienie porządnych cykli w roku szkolnym to pomyłka przynajmniej ja nie daje rady a tak to moge sobie wszytsko dokłAdnie zaplanowac co do godziny nawet hehe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6903
niezły tytuł tematu.....
Ja osobiście ćwiczę cały rok
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27844
ja także caly rok ale suplementacja to raczej w wakacje bo wiem że towar bedzie w pełni wykorzystany
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 8416 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 79983
ja przestalem cwiczyc 3 tyg i spadlem do tego co mialem przed cyklem (na cp zeby nie bylo ) a w tym czasie raz sie moze mocniej napilem i diete mialem w wiekszosci dni. takze panowie nie generalizowac. ale sam znam d****i co biora metana i ome przez wiekszosc roku a w wakacje po miesiacu chudzinki straszne

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Po prostu walcz" - oglądal ktoś ten film?

Następny temat

Stadion 25000 dla Katowic!!!

electro
Polecane artykuły