beke mam jak ktos całe wakacje cwiczy, tyra suple itp.. kosztem rozrywki, zamiast wyjechac ze znajomymi na tydzien nad morze to kupuje kreatyne 

Ilość wyświetleń tematu: 4632

Pozdro dla wszystkich.
Natomiast zgadzam się z tymi którzy w okresie letnim nałożą więcej żelastwa na sztangę bo skoro treningi dają tyle przyjemności to czemu nie
Memento Mori Ergo Carpe Diem
Wasze testy: http://www.sfd.pl/Wasze_testy_-_tylko_najlepszy_sprzęt-t423965.html
) A wakacje to czas, kiedy mam sporo czasu. Mogę dopilnować diety. A dojazdy do szkoły nie ograniczają mi treningów 
) a w tym czasie raz sie moze mocniej napilem i diete mialem w wiekszosci dni. takze panowie nie generalizowac. ale sam znam d****i co biora metana i ome przez wiekszosc roku a w wakacje po miesiacu chudzinki strasznehttp://wicek-lampy.cba.pl/
"profesjonalna" naprawa 
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły