SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lato- spadki ? Ni **uja :))

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 44 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1163
Elo. Kumple z siłki zarzucili temat o spadkach w masie podczas lata. Wiadomo wakacje,chlańsko,imprezyi inne ekscesy, ogólnie brak czasu na dobre żarcie, a tym bardziej ćwiczenia na siłce :). Zainteresowało mnie to. Jeden ma wyraźne spadki, drugi wcale. Jak to jest u Was ??? Zapro do dyskusji
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
mi po 10h dziennie na budowie od poniedziałku do niedzieli nie chce się pakować, pewnie ze 3 centy polecą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241
Witam!!
Mi sie zdaje ze zalerzy to od genetyki szybkosc spadków.
Albo niektórzy mniej imprezuja hehe.
U mnie jeszcze niewiem bo cwicze od niedawna.
Pozdro!

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 502 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11831
wyobraz sobie ze niektorzy cwicza w wakacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 420 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4680
właśnie

"Do okoła same śmiecie d***** ch**e..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241
Ja tez zamierzam cwiczyc w wakacje poniewaz mam najwiecej czasu w sierpniu, bo w lipcu wyjezdzam. a w pozostała czesc roku chyba kazdy rozumie SZKOLA, jakos daje rade.

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6372
Ja będę jechał ostro w lato, na szczęście w lato na mojej siłce jest jest chłodno więc nie straszny mi żaden upał Niestety teraz mam spadki bo nie ćwiczę już od 2,5 tygodnia a zapowiada się jeszcze ze 2 tyg. bo mam remont na siłce

Moja siłka - www.sfd.pl/temat422414/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241
Kozak 1991
Te spadki powinny sie wynagrodzic po remmonckie siłki poniewaz gdy siłka jest odnowiona i wyremontowana to lepiej sie cwiczy przynajmniej ja tak mam.!

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
yyyy...
wakacje?
Horse Power, creatine Mega Capsy, ostrowia , Syntrax Matrix, Olimp Whey Pro... Ja licze na przyrosty!!

A wódka to tylko w takiej postaci:

http://www.speedyshare.com/930647614.html
Bajeranty - Wodka (Samo Ti) (DJ Siles Club Edit)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6372
Już sie nie mogę doczekać końca. Ale teraz ćwiczę na wytrzymałość od godz. 15 do 21 cały czas remontuję

Moja siłka - www.sfd.pl/temat422414/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
genetyka tylko i wyłącznie, znam takich co i po 3 miesiącach spadli z dobrej masy 3-4kg

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241
tommac20 zgadzam sie z toba w zupełnosci

Pozdro dla wszystkich.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Po prostu walcz" - oglądal ktoś ten film?

Następny temat

Stadion 25000 dla Katowic!!!

WHEY premium