Cześć, chodzi mi o wafle popcornowe(kukurydziane)
czy jest ok jak zjem pół paczki(50gram) przed i pół(50gram) po treningu? czy lepiej jak przed treningiem nie będe jadł węglowodanów?
pozdro
czy jest ok jak zjem pół paczki(50gram) przed i pół(50gram) po treningu? czy lepiej jak przed treningiem nie będe jadł węglowodanów?
pozdro
1
Krzysztof Piekarz

