Witam.
Chciałbym prosić o ocenę mojego planu treningowego. Cel - taki jak w temacie- w skrócie trening pod sporty walki.
Mój staż na siłowni - 2 miesiące
Zdecydowałem się na trening FBW i chciałbym go ćwiczyć metodą 15-10-5. Tak wygląda ów plan
"A"
1. Wyciskanie sztangi leżąc
2. Przysiad tylni + wspięcia (1 seria max)
3. Wyciskanie sztangielki jednorącz
4. High Pull
5. Wiosłowanie pol-sztanga
6. Uginanie ramion ze sztangą
"B"
1. Podrzut siłowy sztangi
2. Przysiad przedni + wspięcia (1 seria max)
3. Wyciskanie sztangielek leżąc lekki skos
4. Martwy ciąg
5. Wiosłowanie sztangą oburącz podchwytem
6. Wyciskanie połowiczne na szerokość barków
Z góry dzięki za pomoc, wszystkie opinie, poprawki, sugestie mile widzane :)
Chciałbym prosić o ocenę mojego planu treningowego. Cel - taki jak w temacie- w skrócie trening pod sporty walki.
Mój staż na siłowni - 2 miesiące
Zdecydowałem się na trening FBW i chciałbym go ćwiczyć metodą 15-10-5. Tak wygląda ów plan
"A"
1. Wyciskanie sztangi leżąc
2. Przysiad tylni + wspięcia (1 seria max)
3. Wyciskanie sztangielki jednorącz
4. High Pull
5. Wiosłowanie pol-sztanga
6. Uginanie ramion ze sztangą
"B"
1. Podrzut siłowy sztangi
2. Przysiad przedni + wspięcia (1 seria max)
3. Wyciskanie sztangielek leżąc lekki skos
4. Martwy ciąg
5. Wiosłowanie sztangą oburącz podchwytem
6. Wyciskanie połowiczne na szerokość barków
Z góry dzięki za pomoc, wszystkie opinie, poprawki, sugestie mile widzane :)
Krzysztof Piekarz
Jest to wazne. BTW wiek? I na dodatek nie jestem przekonany, czy cw dynamiczne przy takim stazu beda dobrym rozwiazaniem.

) podciągne się kilka razy. Potem nie starcza mi sił na dalsze podciąganie a jednocześnie czuje, że plecy nie dostały po tyłku... może na razie w to miejsce ściąganie drążka?