SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ogry i Ogrątka nacierają vol. 10

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165788

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47808
no widze że człowiek z mądra głową!! ja bym ci zaproponował swój trening na którym ja zrobiłem 142 kilo w wielku 18 lat i kilku miesięcy!! ale może zrobisz lepszy progres czego życzę!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 109635
no mi 1 najwiecej udało sie zrobić w 6 tygodni 14 kg ale to bym 1 trening siłowy za drugim już 10 kg zrobiłem na krecie..

możesz napisać ten twój trening
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 151 Napisanych postów 5127 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 98200
Ja kiedys jak zaczynalem to zrobilem 7 kg na lawce w tydzien stare dobre czasy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47808
ja miałem trening 5 razy w tygodniu ale 3 treningi to wyglądały tak: i to one były gwoździem sukcesu może nie były bardzo przemyślane bo moje i wtedy moja wiedza nie była za duża:
wyciskanie w lezeniu serii 6 a nawet 7
x10x8x8x6x4x2x2 progresja do samego końca!! ostatnie 2 serie robiłem opuszczania czyli xopu,xopu2
szwedki/poręcze 4x6x6x6x6 w tym ćwiczeniu jak pamiętam starałem sie opuszczać bardzo nisko!! nie zawsze sie podnosiłem ale załozona ilość ruchów była 6
wyciskanie sztangi znad klatki w staniu(robiłem w staniu potem dopiero w siadzie z oparciem) serii 6 x8x8x6x6x4x4
dokładałem jeszcze 1 cwiczenie na triceps i barki, często były to wznosy bokiem w 5 seriach i francuzkie wyciskanie/sciganie drazka wyciagu na triceps serii 4.
czasami bardzo często pamiętam ze robiłem 2 czasami 3 serie wyciskania na ukosie na koniec treningu bez prostowania rąk!!

miałem jeszcze 2 treningi w tygodniu na plecy i biceps oddzielne!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 109635
no to cos podobnego do mnie wszystko silowe..


brat mi zaproponował czy będę sie z nim boksował jak kupi rękawice
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47808
jak ja bym chciał mieć brata!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47808
Panowie spadam na fil który jest na tvp1 nazywa sie 13 dzielnica za***isty film!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 112 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 135740
Polaco masz może jakiś sprawdzony plan na siłę ?? pod kątem klatki ??

mam tu artykuł z jakimiś planami ale mnie zabardzo nie przekonują :p
https://www.sfd.pl/[art]_Split_czyli_zabawa_na_calego_dla_bardziej_zaawansowanych_by_georgu-t350792.

Zmieniony przez - MARCIN n2o w dniu 2008-04-11 20:20:53

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 109635
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy przeszliście na ciemną stronę mocy? ;-)

Następny temat

NitroBolon energaizer 1100g + cm3 180 kaps

electro
Polecane artykuły