SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Specyficzny trening - Prosba o ocene DOSWIADCZONYCH.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 927


Witam serdecznie.

Zaczne od swoich danych:

Wiek: 19 lat
Wzrost: 186
Waga: 85-87
Staz: 1 rok
Cel: Masa miesniowa gornych partii ciala oraz dobra kondycja.

Poprzez okres wakacji zastanawiam sie nad dosc specyficznym treningiem ze wzgledu na to, iz nie moge trenowac nog na silowni, a staram sie dostac do druzyny klubowej (pilka nozna). Moim glownym celem jest rozwoj gornych partii ciala (wyglad estetyczny) oraz dobra kondycja.

Czy taki trening z dieta MASOWA dopracowana przez Jacka R. w dziale "KAIZEN TEAM..." ma sens ? Oto moj pomysl:

Poniedzialek to trening MASS opracowany przez Michaila dzien I.
Wtorek to trening interwalowy poprzez bieganie.
Sroda to trening Mass opracowany przez Michaila dzien III.
Czwartek to trening na rowerze stacjonarnym/jazda w plenerze okolo 40 km i zwiekszajac dystans systematycznie.
Piatek to zabawa z pilka.
Sobota/Niedziela mecz ew. nic jezeli bedzie przerwa.

Do tego dieta masowa jak juz wspomnialem dopracowana przez Jacka R oraz suplementacja CELL PUMPEM.

Prosze o opinie doswiadczonych uzytkownikow forum jak i osob, ktore beda w stanie udzielic mi sensownych informacji.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 927


~.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
nie wiem czemu dwa razy jest unosz. sztang. stojąc- nie pomyliłeś ćwiczen przy wpisywaniu... brak natomias podciągania na drązku albo ściagania drązka do klatki...

aha. powiedz czemu nóg nie możesz robić?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 927
nie wiem czemu dwa razy jest unosz. sztang. stojąc- nie pomyliłeś ćwiczen przy wpisywaniu... brak natomias podciągania na drązku albo ściagania drązka do klatki...

aha. powiedz czemu nóg nie możesz robić?

// Cwiczen nie pomylilem, jest to program opracowany przez Michaila, moze cos zle przeczytales, bo nie moge dostrzec ewentualego bledu.

Co do nog: nie moge cwiczyc, poniewaz mam pewien problem z kolanami... kiedys wazylem ~120 kg i po prostu chyba kolanka nie wytrzymaly... a byl to bardzo mlody wiek. Zanim sie za siebie zabralem to musialem je rowno uszkodzic i teraz cwiczenia typu przysiady ze sztanga sprawiaja mi wielku bol w lewym kolanie. Natomiast biegi / rowerek - z tym daje rade bez problemu stad ta propozycja zmiany. Wychodze z zalozenia ze lepiej robic "cos" niz nic.

Co do braku cwiczen na drazku: nie ma ich poniewaz nie posiadam drazka a silownie mam w domu tj. sztange, sztangielki, laweczke. Zreszta mam problem by samemu wykonac poprawnie to cwiczenie.

Prosze o pomoc, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
to ćwicz najpierw nogi na maszynach, i stopniowo zwiększar ciężar, wzmocnisz stawy i potem przysiady nie będą stanowić problemu.

zdr.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 927
Nie mam dostepu do silowni / maszyn. Pisalem, ze mam jedynie sztange, sztangielki i laweczke. Prosze o czytanie ze zrozumieniem. Jedyne co moge trenowac to lydki, heh.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
cwiczenie nr. 2 i 6 w planie na plecy i barki.

natomiast mając sztanga i sztangielki można nogi przetrenowac w podstawach b. dobrze.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie co do treningu na gestosc

Następny temat

SIŁOWNIA, HIIT, ROWER

electro
Polecane artykuły