Biniu:
1. nie dawalbym za duzo ww nawet podczas treningu - jesli celem jest maksymalana
redukcja (jesli celem jest zachowanie miesni to OK)
>>>>> Chcialbym jak najmniej stracic tych miesni ;-
2.
- glutamina
- bcaa
porcja ~5g
rano
przed i po treningu (ew w trakcie)
>>> 5g tzn. 5g gluty i 5g bcaa czy 2,5g tego i tego ?
- aakg
porcja przed treningiem
- odzywka bialkowa
jak mowi dieta w przypadku brakow
przed, w trakcie i po treningu po 25-30g
Planuje jeszcze dokupic TSE.
zaczac od 2*1 kaps
dochodzac stopniowo do 4*2
a moze nawet 4*3 jak trzeba
>>>o jakich porach dnia to brac ? po jakim czasie zwiekszyc to dawkowanie z 2*1 na 4*2 i 4*3 ? Ile kaspulem powinienem zakupic TSE na solidny cykl ? Co zakupic po cyklu TSE ?
Pozdro