SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Thermo Speed Extreme - dawkowanie

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111577

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
albo bedziesz chcial sie dobrze podbudzic przed ciezkimi treningami :D

stawiam rowniez na swoja wersje :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38302
nie lepiej brać TSE rano i przed treningiem zamiast przed obiadem żeby sie lepiej pobudzić? zaczynam pierwsze 2 dni po 2, potem podwoje dawkę. 4 to nie będzie za mało?

może potroić?
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
nie lepiej brać TSE rano i przed treningiem zamiast przed obiadem żeby sie lepiej pobudzić?

toz o podbudzeniu przed treningiem pisalem wyzej :D

zaczynam pierwsze 2 dni po 2, potem podwoje dawkę. 4 to nie będzie za mało?

zacznij moze nawet od 2*1 caps
pozniej idac powoli w gore co kilka dni
4 to u zdrowej osoby niska dawka
pamietam osoby biorace nawet 8-12
stawiam ze 8 (4*2) u zdrowej osoby jest dobra dawka

może potroić?

j/w :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1851
Witam,
mialbym pytanie do Was.
Mam taki zestaw:
- glutamina
- bcaa
- resztka aakg
- odzywka bialkowa
Planuje jeszcze dokupic TSE.
Jakbyscie to dawkowali/laczyli w dni treningowe i nietreningowe(w te dni chce robic HIIT).
Cele jest rzezba/redukcja.
ps. czy branie 20g glukozy po treningu na silownii (obwodowy) ma sens czy raczej gluta i bcaa wystarczy w zupelnosci ?

Pozdrawiam

Zmieniony przez - SCHWARZ w dniu 2008-04-05 12:30:01

Schwarz

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
1. nie dawalbym za duzo ww nawet podczas treningu - jesli celem jest maksymalana redukcja (jesli celem jest zachowanie miesni to OK)

2.
- glutamina
- bcaa


porcja ~5g
rano
przed i po treningu (ew w trakcie)

- aakg

porcja przed treningiem

- odzywka bialkowa

jak mowi dieta w przypadku brakow
przed, w trakcie i po treningu po 25-30g

Planuje jeszcze dokupic TSE.

zaczac od 2*1 kaps
dochodzac stopniowo do 4*2
a moze nawet 4*3 jak trzeba
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13124
piszesz zeby brac tse 4razy na dzien.. w jakich godzinach i jaki ma byc odstep czasowy miedzy dawkami? rozuemiem ze najleepiej na w miare pusty zoladek czyli np z 2godziny po jedzieniu i pol godziny przed nastepnym posikiem.. po godzinie 18tej jak sie wezmie to moze byc problem ze snem..

ps. pytam bo tez wlasnie zaczalem zrec tse ale chyba dokupie jeszcze tussi :]



Zmieniony przez - roberto_83 w dniu 2008-04-05 22:40:21

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1851
Biniu:
1. nie dawalbym za duzo ww nawet podczas treningu - jesli celem jest maksymalana redukcja (jesli celem jest zachowanie miesni to OK)
>>>>> Chcialbym jak najmniej stracic tych miesni ;-
2.
- glutamina
- bcaa


porcja ~5g
rano
przed i po treningu (ew w trakcie)
>>> 5g tzn. 5g gluty i 5g bcaa czy 2,5g tego i tego ?
- aakg

porcja przed treningiem

- odzywka bialkowa

jak mowi dieta w przypadku brakow
przed, w trakcie i po treningu po 25-30g

Planuje jeszcze dokupic TSE.

zaczac od 2*1 kaps
dochodzac stopniowo do 4*2
a moze nawet 4*3 jak trzeba
>>>o jakich porach dnia to brac ? po jakim czasie zwiekszyc to dawkowanie z 2*1 na 4*2 i 4*3 ? Ile kaspulem powinienem zakupic TSE na solidny cykl ? Co zakupic po cyklu TSE ?
Pozdro

Schwarz

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13124
aha jak dlugo brac tse i ile pozniej zrobic przerwy od spalacza.. termogenikow ogolnie nie powinno sie brac dluzej niz misciac wiec mysle ze miesiac tse a pozniej z 2/3tyg przerwy od termogenikow i znowu jak jest potzreba..

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
>>> 5g tzn. 5g gluty i 5g bcaa czy 2,5g tego i tego ?

po 5g

>>>o jakich porach dnia to brac ? po jakim czasie zwiekszyc to dawkowanie z 2*1 na 4*2 i 4*3 ? Ile kaspulem powinienem zakupic TSE na solidny cykl ? Co zakupic po cyklu TSE ?

1. w rownych w ciagu dnia odstepach
2. co kilka dni o 1-2 kapsa
3. policz sobie
4. jak skonczysz redukcje zmnienisz suplementy

podobna odpowiedz dla osoby pytajacej o to ze nalezy 9skad to zalozenie) robic cykl tylko miesieczny (zakladam zdrowa osobe)

choc spotkalem sie ze sposobem rotacji
np 3 tygodnie TSE
2 tygodnie karnityna 3 g dziennie
i tak po kilka razy
warto sprwdzic na sobie

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2008-04-05 23:34:45
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1851
jak dlugo mozna jechac na TSE ? Miesiac, dwa czy bez ograniczen ?
Czy TSE ma byc przyjmowany na pusty zoladek ?
Czy w przypadku za malego "pociecia" na TSE mozna przerzucic sie na Scorch-a ?
Czy picie zielonej herbaty rzeczywiscie jest pomocne przy redukcji ?

Pozdro

Schwarz

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Gain Bolic 6000, a Mega Mass Weider'a

Następny temat

Której firmy HMB ?

electro
Polecane artykuły