SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermo Speed Extreme - dawkowanie

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 785
a ja mam jeszce troche inne pytanie zamiezam zaczac brac tse i chcial bym sie dowiedziec przez jaki okres mozna to brac (np czy 2 puszki to duzo czy malo) i czy po zaprzestaniu brania tse organizm wraca do dawnej formy (tj. cisnienie itp.) i ewetualnie czy istnieja jakies "lepsze spalacze"

Zmieniony przez - Thorn123 w dniu 2006-06-08 10:59:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
W przypadku termogeników, zalecany okres stosowania to ok. 2 miesięcy, potem warto sobie zrobić krótka przerwę 2-4 tygodnie. Średnio 2 opakowania termo speeda i mała przerwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 785
oki dzikeuje mam jeszce 2 pytania ;) 1 czy mozna to stosowac 3x3 ? tj rano przed obiadem i przed bieganiem/rowerem a 2 czego oprucz alkocholi nalezy sie wystrzec koniecznie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
NO tak wszystko pięknie, jestem już pod koniec drugiego miesiąca i powinienem zrobić przerwe w TSE ok 2 tyg.

Co zapodać w czasie przerwy alby wycinka trwała nadal? Efedrynke??

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Przez okres 2-3 powinna byc raczej całkowita przerwa od substacnji od substancji termogenicznych. Można ewentualnie przejść w tym okresie na 1/3 dotychczasowej dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Mozesz zastosowac cos ala stimulant free np. guglesterony kaizen phophalean, san t3

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 308
Miałem już jeden cykl na spalanie z TS extreme, działał nieźle w połączeniu z aerobami albo treningiem oporowym ^^

Teraz wymyśliłem sobie takie dawkowanie w połączeniu z efedryną:

rano: 2 kaps. + 30 mg efe.
przed obiadem/treningiem: 2 kaps.

Myślicie że to dobre połączenie i dawkowanie?

I want to thx my buddies... For sticking the Knife in my back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 104
A powiedzcie mi jak mam brac TSE bo tak biegam ok 30min PN-SR-PT a w reszte dni tylko dieta i nie wiem czy brac codzinnie czy w te dni wtedy kiedy biegam? Bo ja zazywam tak 1 kaps 30min przed sniadaniem i 1 kaps 30min po obiedzie i to mi wychodzi tak 30 min przed bieganiem. Czy brac tak jak na pudelku codziennie 30min przed sniadaniem i obiadem.

Zmieniony przez - Cutin w dniu 2007-10-08 16:56:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 474 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8874
Cutin, ja biorę 2kaps przed sniadaniem i 2kaps przed obiadem. Zauwazyłem że u mnie działanie TS nasila się jakieś 1,5-2 godzniny po zażyciu, więc ja bym Ci radził brac przed obiadem. PZDR

"old man dies, young girl lives - fair trade"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 104
Ja biore 1 kapsulke 2x dziennie.Kurde to juz sam nie wiem , bo jakis gosciu to zazywal i mi radzil 30 min przed treningiem.

Zmieniony przez - Cutin w dniu 2007-10-13 10:43:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gain Bolic 6000, a Mega Mass Weider'a

Następny temat

Której firmy HMB ?

WHEY premium