SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermo Speed Extreme - dawkowanie

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli na ktorys ze skladnikow ktos ma uczulenie/reaguje niekorzystnie nie powien go przyjmowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4752
A jak brać kiedy ma się trening o 9 rano?

Posiłek przedtreningowy w okolicach 8,a potreningowy po 11?

Dawkę rano, na czczo, a następną przed kolejnym posiłkiem w okolicach 15?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
na 30 min przed treningiem bedzie idealny czas

pozniej dwie dawki w rownych odstepach czas ale tak aby ostatnia nie przypadla po 16stej ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17
Witam!
Jestem tutaj nowy i mam pewne pytanie co do dawkowania TSE. Mam dietę na redukcję i chciałbym wspomóc proces odtłuszczania.
Ćwiczę 3 - 4 razy w tygodniu. Każdego z tych dni treningowych wykonuję też aeroby ok 30 - 40 minut.
Mój dzien treningowy wygląda tak, że wstaję rano koło 6:50, śniadanie ok 7, obiad ok 14, siłownia koło17-18
I teraz moje pytanie:
1. zaczynam z TSE czyli w Dni Treningowe brać, 30 min przed śniadaniem oraz 30 min przed siłownią, a w Dni Nie Treningowe 30 min przed śniadaniem i 30 min przed obiadem, oczywiście po 1 kaps?
2. Czy po tygodniu mogę zwiększyć dawkę zarówno w Dni Treningowe jak i Nie Trenigowe do 2 kaps przed śniadaniem i siłownią/obiadem?
3. i czy po kolejnym tygodniu w dni treningowe będę mógł dodać porcję przed obiadem ?

Proszę o pomoc w dawkowaniu, gdyż nie chciałbym coś zrobić nie tak :)

Pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
madrym jest zaczynac tego typu preparaty od najnizszej porcji i stopniowo (jelsi potrzeba i organim dobrze reaguje) zwiekszac do zalecanych dawek

wazne jest tez aby pamietac, o braku przyjmowania w porach wieczornych - utrudniac moze sen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17
Czyli rozumiem, że tak jak napisałem mogę jak najbardziej brać, tak ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1042
Bierz ! :D
Dawkowanie sam musisz sprawdzic
Ja przy 2 kaps nic nie czulem ..... zjadlem 4 i moglem biec maraton xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17
ok, to mam jeszcze jedno pytanie, bo czytałem tu na forum, że można max do dwóch miesięcy brać TSE, a potem najlepiej ok 2-3 tygodni przerwy, to jak będe chciał dalej redukować w tym okresie, to co wtedy brać i w jakich ilościach ?
Czy lepiej np miesiąc TSE i potem 2 tygodnie przerwy na L-karni ok 2-3g ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
pomysl z zamiana jest OK
ale osobiscie jesli dobrze tolerujesz TSE
bralbym przez caly czas stosowania diety - lacznie z lkarnityna
jesli rowniez fundusze sa OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17
no zobaczę właśnie jak ciało będzie tolerować TSE, a L-karni z TSE można brać ? i jak to brać w takim razie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gain Bolic 6000, a Mega Mass Weider'a

Następny temat

Której firmy HMB ?

WHEY premium