Witam, nazywam sie robert i mam prawie 17 lat. Jestem wzrostu ok... 174cm i wagi ok 50-60 (nie pamietam) I chciałbym zaczac cwiczyc ale nie wiem jak sie dotego zabrac, poprostu kompletne zero!! Chciał bym byc silniejszy i ladniej wygladac
(no i przytyc :p) I dlatego prosze o wasza pomoc. Co mam robic, co jesc , jakie cwiczenia wykonywac i.t.d. Mam w domu Handle jedna 4 kolowa a drugą z wymmienymi drażkami 1.5 x6 Nie znam sie na takich rzeczach i chciał bym poznac. Dlatego prosze o waszą pomoc. Z góry dzieki!!:)
(no i przytyc :p) I dlatego prosze o wasza pomoc. Co mam robic, co jesc , jakie cwiczenia wykonywac i.t.d. Mam w domu Handle jedna 4 kolowa a drugą z wymmienymi drażkami 1.5 x6 Nie znam sie na takich rzeczach i chciał bym poznac. Dlatego prosze o waszą pomoc. Z góry dzieki!!:)
Krzysztof Piekarz
Ja czytam o wiele dłużej i jeszcze wszystkiego nie wiem.