SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Bieganie w miejscu....

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 676
Witam mam takie pytanie czy bieganie znaczy moze inaczej wykonywanie HIIT w miejscu da takie same efekty jak zwykłe bieganie na dworze? poniewaz nie mam mozliwosci wykonywania go na dworze.. zalezy mi na zrzuceniu 4 kg tłuszczu .. Prosze o odpowiedz Dziekuje i Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 319 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2636
moim zdaniem nie to samo...;/ ale cos zawsze spalisz:P a po schodach mozesz? zaloz plecak na plecy i biegaj z gory na doł;p rob brzuszki itp. i zrzucisz ciałko:P
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53932
DIETA to podstawa....trening jest tylko bodźcem do spalania biegaj...jeździj na rowerze..rób brzuszki ale dieta musi byc jak chcesz miec efekty dobre

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 676
eee czyli HITT w miejscu mowisz ze sie nie opłaca robic? po schodach odpada.. uparłem sie heh ale przeciez moim zdaniem to nie ma roznicy czy w miejscu czy na dworze... moze ktos sie jeszcze wypowie na ten temat?

Co do diety na ogolnie jem mało słodyczy powiedzmy prawie 0 ^^ chodzi mi o to bieganie w miejscu czy beda dobre efekty takie jak na dworze ;p

Zmieniony przez - Chullo123 w dniu 2008-03-18 20:33:15
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
jesli uda ci sie podnosic tętno tak jak w hiicie - to co za roznica gdzie i jak to robisz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 676
a jest to mozliwe? ;p nie znam sie na tym jestem zielony
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
nie probowalem.

100% pewne ze <jesli mieszkasz w bloku> bieganie po schodach skoro nei chcesz marznąc na dworze -sprawdzi sie w 100%
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 676
juz tu wyluczyłem kilka postów wyzje interesuje mnie ten HIIT w miejscu ... albo jakies proste cwiczenia domowe ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16577
HITT w miejscu się nie uda - kiedyś moja znajoma robiła trucht w miejscu a na przyspieszenie robila pajacyki
polecam bieg bokserski
konik o tym ostatnio pisał

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 676
hmm bieg bokserski polega na bieganiu truchtem i wymachiwaniu rekai do przodu xD ? ;p ile mam czasu na to poswiecac dziennie ? ^.^
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
zalezy jak ci podskoczy tętno jak do ~130 to 30 min zalatwi sprawę

Zmieniony przez - f***master w dniu 2008-03-18 21:24:11
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw-poprawa

Następny temat

cwiczenie na bicka które lepiej zeby było 1

electro
Polecane artykuły