Mam pytanie dotyczące ćwiczeń na klatkę piersiową.
Czy ktoś może wie, jakie wykonywać ćwiczenia aby szybko ukształtował się przedziałek po środku klaty?
Słyszałem że rozpiętki są dobre. Robiłem je przez jakiś czas na ławce ukośnej głową do góry ale bez większych efektów.
Może mi ktoś doradzic? Jakie ćwiczenia, jakie obciążenie? Czy jest to również możliwe w warunkach domowych?
Czy ktoś może wie, jakie wykonywać ćwiczenia aby szybko ukształtował się przedziałek po środku klaty?
Słyszałem że rozpiętki są dobre. Robiłem je przez jakiś czas na ławce ukośnej głową do góry ale bez większych efektów.
Może mi ktoś doradzic? Jakie ćwiczenia, jakie obciążenie? Czy jest to również możliwe w warunkach domowych?
Krzysztof Piekarz
