nio a ja bym Ci polecil judo!!! wiem ze w poznaniu jest klub "Olimpia Poznan" gdzie mozesz spokojnie przyjsc i pogadac z trenerem!!! powinniscie sie dogadac bo to jest calkiem fajny gosc!!! milego trenowania:)
dobry beton nie jest zły:)
dobry beton nie jest zły:)
Doradca w działach: Mieszane sztuki walki - MMA i Style tradycyjne
???