SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

22 latek jaka sztuka walki?

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez renegat44 z działu Grappling. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 177
Witam. Mam 22 lata i tu jest proble,.hehe ja sztuka walki była by dla mnie odpowiednia... chce zacząć coś robić ale problem w wieku hehe nie za sary na takie rzeczy?....
teraz sylwetka 182 cm wzrostu 100 kg wagi.
Aha jestem ze śląska jakie sa u nas kluby z tych które byście polecili.....

davidoff

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72164
Myślę że Capoeira będzie najlepsza dla ciebie
I nie zakładaj sto razy tego samego tematu w grapplu skoro widzisz że został on przeniesiony!

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72164
Poza tym przeczytaj to:
http://www.sfd.pl/temat406577
http://www.sfd.pl/temat344090

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12609
NIe jesteś za stary. Przejdz się po klubach i zobacz co Ci się będzie podobało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 109 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2797
ja mam 23 i jakis czas temu zapisalem sie na boks tajski
i powiem ci ze zamiast pytac jak najszybciej smigaj do sekcji

Trenuj z nami styl Tsunami!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 74
Jak już napisał kolega wyżej Boks tajski ;) wspaniała dyscyplina sportowa ,masz 22 lata jesteś już twardszy od dzieciaków ( np odemnie :D) i sądzę że masz szansę świetnie sobie poradzić masz moją posturę i uwierz mi dasz sobie radę, poza MuayThai proponuje jeszcze Boks, a jeśli lubisz walki w parterze to BJJ napewno nie Judo -.^, jeśli lubisz skakać jesteś dobrze rozciągnięty, Hapkido , napewno nic typu karate poco masz się na stare lata uczyc bezsensownych regułek jak wykonać jakiś cios lepiej praktyka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 663
tylko Kyokushin Karate

dobry trener nauczy wszystkiego
nie bedziesz musial biegac po roznych klubach aby uzupelniac braki
jezeli nie chesz jednak sie meczyc i czegos konkretnego nauczyc to skorzystaj z rady kolegi wyzej

nauka sztuki walki to nie tylko nauka bicia ale tez wazna jest filozofia (czyli ceremonial "bezsensowne regulki" - to jak mozna nazwac w boksie tajskim ten caly rytual przed walka??)
moze bedziesz super i mial silne uderzenie niesamowite warunki fizyczne ale
jak nie bedziesz mial woli walki i kazde niepowodzenie - ktorym uslane jest zycie - zalamie Ciebie - wtedy jak skonczysz?

Filozofia karate uczy jednego: isc do przodu, doskonalic swoje umiejetnosci i walczyc ze samym soba i swoimi slabosciami. Filozofia karate pokazuje,ze istnieje cos takiego co zalezy od czlowieka i jest potezniejsze niz cialo i jego ograniczenia - wola czlowieka, wtym przypadku zwana "wola walki"

nie ma w karate bezsensownych regulek :) wszystko jest nazwane, wykonywane w porzadku i w skupieniu, i ciagle lepiej i skuteczniej
dlatego KK jest takie skuteczne

Boks tajski w zwiazku ze swoja brutalnoscia jest porownywany z skutecznoscia KK:) - bij zabij nie mysl - skuteczne ale czy nie zabardzo prymitywne? To jak stosowanie do operacji siekiery zamiast skalpla:)
My w KK staramy sie "wykuc" z ciala doskonale i skuteczne narzedzie do walki - cos na wzor samurajskiego miecza:)

Tylko od Ciebei zalezy czy bedziesz pelnym brutalnosci wrecz barbarzynca ktorego nic nie hamuje - zadna filozofia zadne reguly i dla kogo liczy sie tylko walka

lub tez wojownikiem dbajacy o swoj honor i doskonalosc w walce, nie lekajacy sie nikogo, dla ktorego trenowana sztuka jest sednem zycia,- mozna powiedziec ze wojownik dazy do tego aby trenowana sztuka stanowia z nim jednosc - w kazdej sekundzie jego zycia! Czy to je, czy to pomaga komus, czy to w nauce czy w walce.

Moze to bezsens dla Ciebie co mowie ale fakt jest jeden: boks tajski w walkach z KK wypada gorzej! Ja na to patrze na jak na przeciwstawienie czystej brutalnosci boksu tajskiego przeciw finezji sztuk walki karate - precyzji i doskonalości

wybor do Ciebie nalezy czy bedziesz remieslnikiem czy artysta w tym co robisz

Zmieniony przez - Orad2 w dniu 2009-03-11 14:00:36

"Gdy nie dajesz rady, a walczysz dalej.....wtedy zaczyna się Kyokushin"

www.kyokushin.rzeszow.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 470 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15874
guzz co masz do judo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 663
410
jak by wiedzial co to judo to by i znal odpowiedz:)

"Gdy nie dajesz rady, a walczysz dalej.....wtedy zaczyna się Kyokushin"

www.kyokushin.rzeszow.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 555
Ja też nie rozumiem co masz do judo, guzz?

Co do tematu i dyskusji. W tym przypadku Orad2 ma rację. Naturalnie możesz zostać typowym "kilerem" z mętnym wzrokiem, który stanie przed lustrem i powie - "Każdemu mogę skuć gębę." Pytanie tylko - po co? Jeśli tego chcesz to przestań szukać sztuki walki. Przejdź się po kilku knajpach, poszukaj dzielnicowych zabijaków oni najlepiej nauczą cię walki. Ale skoro chcesz ćwiczyć sztukę walki wybierz prawdziwą sztukę. Czy to będzie karate czy kung-fu czy judo to nie ma znaczenia. Ważne abyś nie był zwierzęciem ale pozostał człowiekiem. A wiek nie ma znaczenia. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 109 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2797
orad2 ale pieprzysz głupoty człowieku aż żal czytać to co nasmarowałes

Trenuj z nami styl Tsunami!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kluby MMA w Warszawie

Następny temat

Biłgoraj a sporty walki.

Masa