SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Carbo i białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 299
jesli chodzi o wzrost to chormo wazorstu nie powoduje samego wazorstu kosci wiec nie urosniesz a co do kreatyny to moim zdanie dobrze jest mieszac z białkiem zalecane jest to na wiekoszosci prodoktów wiadomoze kreatyna pakuje wode ale przy tym spozywasz białko ja tak jade i ma 96,5kg/187cm a twoja masa jest stanowczo za mała
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 382
Wiem że jest masa za mała!! Ale kreatyny narzazie wole nie brać (epilepsja)!! Dlatego chce same białko i carbo!!
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
pamietaj jednak, ze jak juz wspomnialem - bialko ani carbo to jest zamienniek/uzupelniacz naturalnego jedzenie i nie jest od niego lepsze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 382
A może być jeszcze glutamina do tego!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 299
a co do masy mozesz zastosowac wysoko białkowa diete i to tez pomoze ja juz mam uwarunkowania genetyczne takie i z 87kg przybyło mi na 96,5 i nie chodzi mi tu o takneke tłuszczowa ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14622
JA na twoim miejscu nie brał bym carbo tylko kupił więcej białka. Węgle przecież nie jest tak trudno dostarczyć z diety. I napewno o wiele lepiej na tym wyjdziesz bo poza samymi węglami, które napewno będą lepszej jakości, dostarczysz jeszcze troche białka, witamin i mikroelementów.

Albo druga opcja gainer zamiast carbo.

Ale i tak lepiej wyjdziesz jak kupisz więcej białka

Pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14622
Glutamine odpuść -jest droga, nieopłacalna.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 382
Ale glutamina przynosi jakieś efekty!!??
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
finansowe - ujemne.


niektorzy chwal, ze poprawia regeneracje, sa dowody ze poprawia funkcjonowanie ukl odpornosciowego, ale wiedz, ze 90% przyjetej doustnie glutaminy nigdy nie trafi do miesni. dla mnie strata kasy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111
niechcesz kreatyny brać czyli nie weźmiesz nitrobolu który ma w sobie jabłczan kreatyny a to by ci pomogło
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

storm + shock

Następny temat

storm

electro
Polecane artykuły