SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ford sierra 1.8 tdi rocznik 91

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 579 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58291
Witam. Jest na sprzedaż TANIO ford sierra 1.8 tdi rocznik 91 oryginalny w całości.Dla zainteresowanych więcej informacji pod numerem tel. 792666252 lub gg 11039637.

Zmieniony przez - leon1906 w dniu 2008-02-25 19:26:35
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1212 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16356
heh ja mam toyotke carina E z 97' 180k przejechane i 0 problemów ;p a mój ojciec tez ma ten sam model tylko z 96 i ma 300k przejechane i nadal na orginalnych amortyzatorach itd plyny klocki etc wymieniane ;D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7529
1.8TDI ??? nie ma takiego
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26602
no to chyba masz male pojecie o motoryzacji skoro mowisz ze nie ma 1.8TD wejdz na allegro-motoryzacja-ford-sierra- i daj na dole po lewej rodzaj paliwa diesel i bedziesz wiedzial ze jest

By Animal...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43747
17 laetni Ford masakra, chyba się kula a nie jeździ...
Oprócz niemców i japończyków wątpie żeby w dobrym stanie jakieś inne auto wytrzymało taki szmat czasu...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1406 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18410
Ibok fordy mają tylko słabe blachy ale silnik są ok.

Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43747
Masz foty tego auta?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 579 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58291
fotki postaram się możliwie jak najszybciej wrzucić, co do silnika był robiony ostatnio remont wszystko sprawnie chodzi autko 170 poleci może nawet więcej kontakt podałem wyżej jeżeli ktoś jest konkretnie zainteresowany, autko całość w ogyginale
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 477 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17253
Ibok ja mam miedzy innymi Peugeota 605 z 91r a wszyscy mysla ,ze jest to rocznik w granicach 1999-2000.Jest w za***istym stanie wizualnym i technicznym.Oryginalny lakier granat metalik,zadnego ,nawet najmniejszego sladu korozji bo buda oczywiscie za***iscie ocynkowana.Jak chcesz moge dac fotki.Nie pisz wiec ,ze tylko niemieckie i japonskie samochody sa wytrzymale bo to bzdura,ktora rozglaszja jacys dziwni kolesie,ktorzy w zyciu nie mieli nic innego oprocz golfa lub civica
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2779 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 55245
Dziwni kolesie to myślą ze w 2000r produkowali jeszcze strupa 605

"I'm Neutral, BUT - Not Afraid You"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 477 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17253
pitbull91 tym mlotkiem to ty powinienies sie puknac w glowe.Wlasnie w 2000r wyszly ostatnie 605 ale ty jak widac masz problemy nawet z datami.A trup to mozesz gadac na swoje tico
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43747
Ja mam francuza Citroena nie narzekam, 83 tys przejechane wiem że pojeżdże jeszcze ale...
Do np VW Lupo którego ma kumpel 240 tys. nie ma co porównywać.

Wiadomo czy w takim czy w takim podstawy trzeba wymieniać ale dla mnie VW, Nissany, Toyoty, Hondy górują w tym temacie.
Nie wymieniam BMW, merola czy audi bo są to auta droższe oczywiście mówie o nowych.

TRZEBA zapamiętać jedno lepiej gorzej jechać niż DOBRZE iść
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzedam domenę eurosports.pl

Następny temat

Nokia 3220

electro
Polecane artykuły