SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

skuteczność a przerwy miedzy cyklami

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie na które usilnie staram sie znależć fachową odpowiedz a bez niej nie moge zacząć cyklu,mianowicie w maju zacząłem swój pierwszy cykl kreatynowy kreatyna 1250 olimpu-efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania.Poprawiłem rekord w wyciskaniu z 90 na 115kg a w przysiadzie ze 130 na 150 moj staż treningowy wcześniej wynosił dwa lata bez żadnej suplementacji wymiary bicepsu z 42 na 44,5,reszty nie mierzyłem.Mile zaskoczony juz miesiac po cyklu zaczalem nastepny ta sama kreatyna jednak w innych okolicznosciach-bylem dwa miesiace na robotach sezonowych gdzie wiedzialemze beda spadki wiec tam zrobilem drugi cykl-rowniez pozytyw,przyplyw sily i ogolny power.Miesiac po skonczeniu tegoz cyklu zaraz po powrocie do Polski zakupilem Knockouta i wlasnie wtedy wielkie rozczarowanie-kompletnie zero efektu,nic absolutnie.Na infolinii Olimpu gosciu powiedzial mi ze mialem zbyt duza tollreancje na kreatyne z powodu zbyt malych przerw miedzy cyklami.Na dzien dzisiejszy od pazdziernika szlifuje rzezbe,jem termospeeda i witaminki i mam juz zakupiona kreatyne 1250-czy 3 miesiace to odpowiednia przerwa aby cykl odniosl skutek?jakie moga byc inne przyczyny tego,ze ten knockout nie zadzialal?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19125
kazdy przyrost sily (uzyskany w danym przedziale czasu) w odniesnieniu do danej wielkosci poczatkowej jest procentowy
nikt Ci nie poda czy to bedzie 0,001% czy 27%

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
ja zawsze robie 2 miesiace przerwy, wtedy moj organizm jest wyglodnialy na kreatyne i za kazdym razem dobrze na mnie dziala

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16650
Ja już kteatyny 1,5 nie wcinałem i chyba niestety już jej jeść nie bede bo jak ostatnim razem byłem na cyklu z mono dawka dzienna 15g troche dużo wiem.. To tak mnie nery zaczeły napier.. ze masakra mimo to skończyłem cykl i od kiedy odstawiłem bule odeszly, szkoda że tak sie stało bo lubiłem kreatynke, a teraz chciał bym znaleśc takktóra w żaden sposób nie siada na nery.., co do przerw w cyklach minimum 2 miesiące,najlepiej 3-4,

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 357 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10764
Może olimp robi słabą jakościowo. Spróbuj Inkospor, Multipower, Kaizen. Pzdr.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 731 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11986
Sorki za OT, ale po co aż 15g mono dziennie ?

No one likes us.. we don't care

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 112 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 135740
Chłopak myśli że więcej to lepiej .

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11778
przerwa powinna trwać tyle ile trwał cykl na kreatynie
a cyklów robie sie rocznie od 4-5
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16650
15g bo kreatyna była słabej jakosci i kepsko sie wchłaniala , to na chlopski rozum sobie skalkulowalem ze jak wiecej zapodam to sie wyróna, a nie był to mój pierwszy cykl z kreatyny tak wiec zaszalałem, i poprawka nie 1,5 tylko 2lata nie brałem kretki,i wcale nie chodziło mi o to ze jak wiecej zjem to wiecej pójdzie

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1731
Mono to jest syf poco niszczyć zdrowie!
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 96609
Taaa, akurat monohydrat jest jedyną formą kreatyny przebadaną pod kątem wpływu na zdrowie człowieka i jest w 100% bezpieczna, oczywiście w rozsądnych dawkach. W końcu wszystko jest trucizną i nic nią nie jest...

Zmieniony przez - Miniak_DH w dniu 2008-02-22 11:20:10
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1710 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33009
Waldi... ta mono to syf po co niszczyc zdowie? a co proponujesz saa?

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

felerny cellpump ;/ ??

Następny temat

spalacz dla mojej dziewczyny

electro
Polecane artykuły