...
copan sadzi o jedzeniu duzych ilosci masła orzechowego na low carb, np 300 ram dziennie?i czy to masło w marketach np sante czy red rose ,felix jest zdrowe? bo jest z orzechów ziemnych, ale w składzie pisze ze prazone czy zatem pierwotnie zdrowe tluszcze jednonienasycone w przewadze, nie zmieniaja sie w trans podczas prazenia?tosamo yczy sie tych orzechów w paczkach z serem czy z bekonem itp.ewentualnie sa jeszcze masla z wycisnietych orzechow w soli lub migdalów ale uz a 30 zł!!
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
odradzam.
produkt przetworzony, roslinny.
poza tym w przypadku diety ckd to jesli juz czytales moje wypowiedzi to powinienes spostrzec ze polecam /co sam przetestowalem/ gl tluszcze zwierzece te nasycone. zwlaszcza tluszcz wieprzowy. dlaczego ?>< a daltego ze jest on strukturalnie zblizony do naszego tluszczu zmagazynowanego w podskornej tkance tluszczowej. czy tluszcz w masle orzechowym jest strukturalnie zblizony do naszego tluszczu ludzkiego ?>< nasz organzim ma sie uczyc wykorzystywac energetycznie tluszcz zalegajacy podskornie, a wlasnie na tluszczach wieprzowych bedzie sie tego niejako uczyl. tluszcze roslinne sa ok jesli chodzi o dzialanie prozdrowotne alke nie sa leprzym zrodlem energii niz tluszcze zwierzece .
poszly juz w tym temacie 2 art. znajdziesz je tu u nas w dziele.
pozdr
mc
produkt przetworzony, roslinny.
poza tym w przypadku diety ckd to jesli juz czytales moje wypowiedzi to powinienes spostrzec ze polecam /co sam przetestowalem/ gl tluszcze zwierzece te nasycone. zwlaszcza tluszcz wieprzowy. dlaczego ?>< a daltego ze jest on strukturalnie zblizony do naszego tluszczu zmagazynowanego w podskornej tkance tluszczowej. czy tluszcz w masle orzechowym jest strukturalnie zblizony do naszego tluszczu ludzkiego ?>< nasz organzim ma sie uczyc wykorzystywac energetycznie tluszcz zalegajacy podskornie, a wlasnie na tluszczach wieprzowych bedzie sie tego niejako uczyl. tluszcze roslinne sa ok jesli chodzi o dzialanie prozdrowotne alke nie sa leprzym zrodlem energii niz tluszcze zwierzece .
poszly juz w tym temacie 2 art. znajdziesz je tu u nas w dziele.
pozdr
mc
IHS TEAM
...
Jesli chodzi o maslo orzechowe (te prawdziwe a nie nutella :P). To musze przyznac ze jest to bardzo dobry srodek do budowania masy miesniowej. Juz z kilku zrodel slyszalem ze wielu kulturystow stosuje tego jako dopelnienie diety masowej.
Maslo orzechowe zbudowane jest praktycznie z tluszczy i bialka:
Bialko 31g
Tluszcz 49g
Weglowodany 17g
Zaciekawilo mnie to i poszedlem zapytac sie co sadzi o tym moj lekarz sportowy i stwierdzil ze jest to fajny sposob i sam go przetestuje. Jesli chodzi o obrobke termiczna to orzechy nie sa wcale jakos mocno prazone. Ja osobiscie kupuje BlackRose. I maslo jest naprawde bardzo dobre. Lecz przyznam ze ciezko jest zjesc duza ilosc masla orzechowego. Poniewaz jest bardzo sycace i szybko "przymula". Jest bardzo geste :/ Ciezko sie je. Ale polecam przetestowanie przy robieniu masy miesniowej.
Pozdrawiam
Maslo orzechowe zbudowane jest praktycznie z tluszczy i bialka:
Bialko 31g
Tluszcz 49g
Weglowodany 17g
Zaciekawilo mnie to i poszedlem zapytac sie co sadzi o tym moj lekarz sportowy i stwierdzil ze jest to fajny sposob i sam go przetestuje. Jesli chodzi o obrobke termiczna to orzechy nie sa wcale jakos mocno prazone. Ja osobiscie kupuje BlackRose. I maslo jest naprawde bardzo dobre. Lecz przyznam ze ciezko jest zjesc duza ilosc masla orzechowego. Poniewaz jest bardzo sycace i szybko "przymula". Jest bardzo geste :/ Ciezko sie je. Ale polecam przetestowanie przy robieniu masy miesniowej.
Pozdrawiam
NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)
...
te wartosci to tez takie usrednione
Maslo sante ma tylko 11g ww
ale cala reszta to juz ponad 20 i 30 g ww
Maslo sante ma tylko 11g ww
ale cala reszta to juz ponad 20 i 30 g ww
FITNESS ACADEMY King Square Kraków
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."
...
Primavika bez soli i cukru:
Wartość odżywcza w 100g:
- wartośc energetyczna: 570 kcal
- białko: 13,0 g
- tłuszcz: 67,5 g
- węglowodany: 9,1 g
- błonnik: 7,4 g
Polecam
Wartość odżywcza w 100g:
- wartośc energetyczna: 570 kcal
- białko: 13,0 g
- tłuszcz: 67,5 g
- węglowodany: 9,1 g
- błonnik: 7,4 g
Polecam

Półmaraton w 1:57:11! :)
...
oooo niezle
musze poszukac
dostepne w duzych sieciach handlowych?
musze poszukac
dostepne w duzych sieciach handlowych?
FITNESS ACADEMY King Square Kraków
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."
...
nie mam w krk takiego 

FITNESS ACADEMY King Square Kraków
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."
...
Zawsze można przez net zamówić, chyba nawet z ich strony.
Pozdro.
Pozdro.
1
Półmaraton w 1:57:11! :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
do Marka C - branie kreatyny tylko przed trengiem?
Następny temat
Krzysztof Piekarz