Chciałabym wyszczuplić sobie łydki.
Czytałam już forum i Jogger napisała w jednym temacie, że najlepszym ćwiczeniem jest wspinanie się na palce poprzedzone 20 min. aerobami.
Tylko jakie aeroby robić, aby nie umięsniły one moich łydek zanim zacznę wspinanie na palacach?
Dodam, że chciałabym je robić w domu.
I niestety nie lubię rowerka.
Skakanka podobno umięśnia łydki?
I proszę nie odsyłać mnie do wyszukiwarki, przeczytałam wszystkie tematy o łydkach i nie ma odpowiedzi na moje pytanie :)
Dziękuję.
Czytałam już forum i Jogger napisała w jednym temacie, że najlepszym ćwiczeniem jest wspinanie się na palce poprzedzone 20 min. aerobami.
Tylko jakie aeroby robić, aby nie umięsniły one moich łydek zanim zacznę wspinanie na palacach?
Dodam, że chciałabym je robić w domu.
I niestety nie lubię rowerka.
Skakanka podobno umięśnia łydki?
I proszę nie odsyłać mnie do wyszukiwarki, przeczytałam wszystkie tematy o łydkach i nie ma odpowiedzi na moje pytanie :)
Dziękuję.
Krzysztof Piekarz
No wlasnie pare dni temu koszykasz tez zalozyl podobny watek, ze ma za duze lydki i co z tym zrobic
nie wiesz co dziala na twoje budujaco. Jedni cwicza z duzymi ciezarami malo ruchow, a inni wlasnie bez obciazenia robia duzo wznosow i buduja sobie lydki. Jest jedna generalna zasada, jezeli mamy za duzy miesien to go nie cwiczymy. A jak lydki innych kolezanek, tez kazda ma inna choc cwiczycie wszystkie tak samo
Mowa oczywiscie o wysokich obcasach a nie podwyzszeniu.
Tak tak, jakis angielski fitnesstrener wymyslil ,ze noszac wyskie obcasy robisz ciagle
juz lepiej te wznosy robic, a wysokie obcasy zostawic na specjalne okazje. Faktem jest, ze wysokie obcasy przyczyniaja sie do permanentnego przykurczu, a co za tym idzie skrocenia lydek, a co za tym idzie problemow z kolanami, biodrami i kostkami. Zla postawa, przesuniety srodek ciezkosci, wsrod weteranek wysokich obcasow tez przykurcz i deformacja stopy. Wysokie obcasy lepiej nosc Czego kobieta dla urody nie zrobi