Szacuny
0
Napisanych postów
163
Wiek
34 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
2401
elo
po treningu do regeneracji mięśni potrzebne jest białko.
nie pije żadnych odzywek białkowych,więc co można zjeść po treningu żeby zawierało dużo białka?
Szacuny
1396
Napisanych postów
35562
Wiek
43 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
150829
dlaczego nie jest? swego czasu stosowalem regularnie zmiksowany twarog z wodą + ryz/makaron + muss jabłkowy. uwazam to za dobre rozwiazanie. wiem ze kazeina jest bialkiem wolno wchlanialnym, ale w tej opcji wykorzystywalem zalety posilku plynnego.
jajo tez nie ma bialek wchlanianych szybko.
Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-02-16 13:53:58