SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

???>>>co jeść po treningu<<<???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2401
elo

po treningu do regeneracji mięśni potrzebne jest białko.
nie pije żadnych odzywek białkowych,więc co można zjeść po treningu żeby zawierało dużo białka?

każdy za każdym stoi, nikt sie nie boi!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38700
Po treningu polecam źródło białka szybko wchłanialnego.
Możesz dać białka jaj, wołowinę, pierś, tune etc.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 519 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3512
Twróg jak Ci tak bardzo zalezy... Jajka

Nie zaznajesz szczęscia ? Ćwicz by być wielkim i odbierać je innym ! For OmiX

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2401
a jak jest z tym tuńczykiem bo podobno rtęci trochę mai ile można go jeść? ja kupuję puszki 140g

każdy za każdym stoi, nikt sie nie boi!!!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38700
Nie ma powiedziane ile, trzeba jeść go "z głową" zresztą jak wszystko. Stawiaj na świeże ryby.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 409 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9295
Mimik92 chce Ci się zakładać nowy temat?? wpisałbyś w wyszukiwarce "posiłek po treningu" i by Ci się wyświtliło setka tematów co jesc po treningu..

pozdro

Zmieniony przez - Shel w dniu 2008-02-16 12:35:45
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 5820 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42644
Posilek potreningowy to WWzlozone o wysokim IG +bialko

Najlepiej sprawdza sie np. ryz bialy/makaron/ziemniaki +chude mieso(piersi kurczaka czy ryba (mintaj) .

Posilek ten do 20-30min po treningu MAX.

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
ziemniaki + chuda wolowina. ryz + piers z kurczaka. makaron + twarog. itp i itd...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1016 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7338
Twróg jak Ci tak bardzo zalezy

Twaróg po treningu nie jest dobrym rozwiązanien... Stawiaj na Mięsko, albo jaja
1

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz...

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
dlaczego nie jest? swego czasu stosowalem regularnie zmiksowany twarog z wodą + ryz/makaron + muss jabłkowy. uwazam to za dobre rozwiazanie. wiem ze kazeina jest bialkiem wolno wchlanialnym, ale w tej opcji wykorzystywalem zalety posilku plynnego.

jajo tez nie ma bialek wchlanianych szybko.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-02-16 13:53:58
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2401
ja właśnie twaróg chudy jadłem po treningu.
dlaczego jest niedobry jako posiłek potreningowy??

każdy za każdym stoi, nikt sie nie boi!!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

8,5 kg mniej :) co dalej - proszę o porady

Następny temat

DIETA DO SPRAWDZENIA !!!! SOGI ZA POMOC !

electro
Polecane artykuły