SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Popek (FIRMA) zapowiedz walki w mma

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 109395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79498
A łyżka na to niemożliweZ tego co wyczytałem,to Popek wygrał.Oj zacznie się teraz ten pan wozić,"gangsta" tak lubią kozaczyć,jaki to nie jest fajter itd.Chyba że zmądrzał,czego mu życzę.Czekam na kolejną walkę.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3837
no to tylko pogratulowac mam nadzieje ze filmiki zobaczę



Kiedy kolejna walka ?
...
Napisał(a)
Usunięty przez FightOrDie za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 110136

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 477 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17253
jaruss ty jestes jakis uposledzony czy tylko takiego udajesz ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 110136
smialiscie sie maslaki i co>?i kurva wyszlo ze mozecie pasc owce dziecioly mma ****a mma tak./ten wasz szyderczy smiech jak juz mowilem lizac buty i te rekawice bedziecie ,bo tylko zza monitora umiecie walczyc,jelopyD
moze i jestem uposledzony ale ty jestes ciota to widac [po twoim niku ty kurva leszczu jak mozna sobie takiego nika dac??/ chory jestes czy jaK?

Zmieniony przez - jaruss w dniu 2008-02-03 09:40:42

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41928
no i wygrał
jaruss troche ostro sie wyraził ale mam podobne zdanie.. bo wiekszość tu obecnych osób twierdzi chyba że żeby być dobrym fajterem to trzeba mieć zrobiony doktorat, czesać sie na bok, i nosić sweter w krate
Popek według was sie wozi, ale dzięki tym wywiadom i filmikom na youtube jego debiut wzbudzał chyba większe emocje niż debiut Drwala, czy gale KSW.. z tego wynika że ten gość ma większy łeb niż sądzicie i potrafi sie dobrze wypromować... także niech niektórzy czasem pomyślą.. i jeszcze jedno.. teraz wszyscy którzy go krytykowali i jechali po nim jeszcze przed walką powinni ładnie przeprosić, wyłączyć kompa i wracać przed telewizor domowe przedszkole oglądać..

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 477 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17253
a co ci nie pasuje w moim nicku ???? patrzac na twoj mysle ,ze masz jakies 5 latek :) a hasla typu ciota to sobie puszczaj do swoich kolegow z przedszkola a nie do mnie

Zmieniony przez - mman w dniu 2008-02-03 09:53:55
...
Napisał(a)
Usunięty przez FightOrDie za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 110136

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 477 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17253
specjalnie zrobilem sobie takiego nicka zeby cie draznil (chociaz nie wiem co w nim moze draznic-moze napiszesz?) skopiesz mi dupe ???? wez mnie nie rozsmieszaj bo nic o mnie nie wiesz a piszesz jakies bajki.nie chce mi sie z toba dyskutowc bo widze ,ze jestes kolejnym dzieckiem neostrady uwazajacym sie za niezniszczalnego ,bo calymi dniami grasz w Tekena 3

Zmieniony przez - mman w dniu 2008-02-03 10:12:21

Zmieniony przez - mman w dniu 2008-02-03 10:13:03
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 653 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41527
zamiast pieprzyc bzdury, szukajcie filmiku z walki
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zakup ringu bokserskiego

Następny temat

Co byscie wybrali ;]

electro
Polecane artykuły