A łyżka na to niemożliwe
Z tego co wyczytałem,to Popek wygrał.Oj zacznie się teraz ten pan wozić,"gangsta" tak lubią kozaczyć,jaki to nie jest fajter itd.Chyba że zmądrzał,czego mu życzę.Czekam na kolejną walkę.
Z tego co wyczytałem,to Popek wygrał.Oj zacznie się teraz ten pan wozić,"gangsta" tak lubią kozaczyć,jaki to nie jest fajter itd.Chyba że zmądrzał,czego mu życzę.Czekam na kolejną walkę.Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.
mam nadzieje ze filmiki zobaczę
D
