Szacuny
73
Napisanych postów
6381
Wiek
39 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
25954
Napewno wykonujesz MC odpowiednim ciezarem i z odpowiednia technika? Przypuszczam ze tutaj sa bledy dlatego czujesz bol.
Ciezko zastapic MC jakimkolwiek cwiczeniem ktore jest tak samo efektywne. Zobacz jeszcze na poprawna technike i zastanow sie czy ciezar nie jest zbyt duzy.
Szacuny
73
Napisanych postów
6381
Wiek
39 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
25954
Jesli wykonujesz dobrze technicznie to nie powinno byc bolow tzw. niezdrowych , kontuzjogennych. Tam sa rowniez miesnie ktore sie napinaja i przy schylanie powinienes je odczuwac. Jesli dotkniesz ich poczujesz ze miensie w tym miejscu sa napuchniete po wykonywanym cwiczeniu.
pozdrawiam
Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
7053
Napisanych postów
63257
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
787423
No to nie masz na co czekac odpuśc treningi na kilka dni jeśli nic sie nie poprawi smaruj do lekarza bo zwłaszcza odcinek lędźwiowy jest podatny na przeciązenia i urazy .A najczęściej sa to bóle przeciązeniowe które mają tendencję do nawrotu więc nie lekcewarz .
Zdrowie ważniejsze od treninu
Szacuny
73
Napisanych postów
6381
Wiek
39 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
25954
Przypuszczam ze to sa wlasnie bole miesni ,nie kregoslupa.Jednak nie biore odpowiedzialnosci na siebie. Ale jesli beda sie nasilac i beda coraz bardziej uciazliwe odpusc sobie wysilek naciskajacy na ten odcinek kregoslupa. Powinno wtedy przejsc , jednak jesli nie przejdzie to konsultacja z lekarzem nieunikniona.
pozdrawiam
Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.
Szacuny
73
Napisanych postów
6381
Wiek
39 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
25954
Przypuszczam ze nadwyrezyles sie podczas treningu. Odpocznij na kilka dni od silowni i powinno ustapic w przeciwnym razie udaj sie do lekarza. Mialem kiedys podobnie kiedy zabralem sie za zbyt duzy ciezar przy MC, byc moze przyczyna u Ciebie jest podobna.
pozdrawiam
Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.