SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy mogę to brać? Dziwna firma i niepewność :(

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3003

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2868
Witam... Jestem nowy na tym forum, lecz mam do was pytanie. Mam 14 lat, ćwiczę 4 miesiące i wujek z Holandii przywiózł mi jakieś suple i odżywki.(jest jakaś kreatyna, 2 gainery po 4kg., HMB i dekstroza + tauryna) Suple są z firmy "Sandi" i nigdy nie spotkałem się z takim czymś... I tutaj kieruje do was 2 sprawy, a mianowicie:
1. Czy ktoś słyszał o tej firmie?? (jeżeli tak, to czy są po tym jakieś korzyści czy to jakaś amatorska firma?)

2. Mam dietę od początku ćwiczenia na siłowni, lecz przydała by mi się jedna porcja dziennie tego Gainera z powodu braku czasu na pełnowartościowe danie. Czy mogę go spożywać? Ćwiczę (małymi ciężarami) dopiero 4 miesiące i mam 14 lat i nie wiem czy mogę?


Zmieniony przez - Extreme 20 w dniu 2007-12-31 14:18:58

Zmieniony przez - Extreme 20 w dniu 2007-12-31 14:20:07

<-- Z deszczu pod rynnę, ze szkoły na siłownie. -->

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 459 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7007
hmmm. firmy nie znam . a co do gainera to bierz wg braków w diecie a z kreatyną i hmb poczekaj jeszcze.

------------------------------------------------------
Pozdrofka
http://www.sfd.pl/Siłka_by_Bochnia-t347406.html--Moja siłka

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2868
Co do kreatyny i HMB nie zamierzam tego brać, lecz gainera chciałem brać do szkoły aby uzupełnić lukę w diecie... Tylko nie wiem czy to coś daje bo ta firma mnie ni przekonuje :(

<-- Z deszczu pod rynnę, ze szkoły na siłownie. -->

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Gainerka mozesz smiał brac aa jak składowo wypada ten gainer?? smiało z mleczkiem albo woda mozesz brac do szkoły(z mlekiem lepiej smakuje) aa co do kreatki i HMB nie wiem....
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
z kretą się wstrzymaj.

o firmie słyszałem.Generalne nic specjalnego, ale jest ok.

a jak potrzebujesz tylko 1 porcję gainera dziennie to ok.pij.

Zmieniony przez - King_Odin w dniu 2007-12-31 14:33:56

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2868
Nazwa: MASS 12 turbo
w 100g produktu:
białko: 12g
węglowodany: 78g
kreatyna: 5g (myślę ze nie zaszkodzi mi)
Tłuszcz: 2,1g
żelazo: 2mg
wapń: 26mg
fosfor: 20mg

Skład:
izolat białka serwatkowego, maltodekstryna, dekstroza, kreatyna

<-- Z deszczu pod rynnę, ze szkoły na siłownie. -->

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2868
A dekstroza z tauryną?? To chyba cos w stylu Carbo, albo Dextro Juice z olimpu? No bo nie wiem po jakim czasie będę mógł brać kreatyne, HMB i wlasnie to dextro??? Bo zastanawiam się czy tego nie sprzedać kumplowi (bo chciał) i czy może dokupić jakieś witaminy??

<-- Z deszczu pod rynnę, ze szkoły na siłownie. -->

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44489
jak jesteś endomorfikiem i łatwo łapiesz fat to daruj sobie ten gainer...

zaleje cię tłuszczem!

narazie zdrowo się odżywiaj, pamiętaj że rośniesz

Na kreatynę, wielkie ciężary przyjdzie czas

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2868
W tym problem że jestem ektomorfikiem :PP I jedna porcja tego gainera do szkoły by mi sie przydała by uzupełnić braki w diecie :P A co do reszty supli sprzedam kumplowi i kupie Universal Animal Pack i będę dawkował jedną saszetkę dziennie, aby dostarczyć witaminki :)
Bo raczej nie zaszkodzi mi przyjmować witaminy i aminokwasy??

<-- Z deszczu pod rynnę, ze szkoły na siłownie. -->

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
szkoda kasy sa tanszcze vitaminki np łolimpisjkie bardzo ok. i na sfd chyba tansze sa:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2868
A jakie polecacie z Olimpu witaminki?? Bo kolega ćwiczy na siłowni już 2 lata i mówi że to Animal Pack jest dobre i zawsze działa :)

<-- Z deszczu pod rynnę, ze szkoły na siłownie. -->

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o POMOC !!

Następny temat

Rywalizacja HST PePoNeNt & Dresik MAXYMALNA MASA

Shoty
Polecane artykuły