Cześć
Na początek napiszę jak wygląda ten mój trening :
- zacząłem ćwiczyć jakieś 8 miesięcy temu
- do paździenrnika robilem 10 serii po 50 spięć 5-6 razy w tygodniu
- efeky trochę widać (mam trochę tłuszczu na brzuszku więc mi zasłania) ale bardziej je czuć
- waże 70 kg przy wzroście 180
- na masie mi niespecjalnie zależy a wolałbym żeby te mięśnie były bardziej widoczne
Pytanie : czy taki trening jest ok czy może mam coś zmienić? Podobno takie częste ćwiczenia nie są wcale takie skuteczne.
dzięki za odpowiedzi
szymon
Na początek napiszę jak wygląda ten mój trening :
- zacząłem ćwiczyć jakieś 8 miesięcy temu
- do paździenrnika robilem 10 serii po 50 spięć 5-6 razy w tygodniu
- efeky trochę widać (mam trochę tłuszczu na brzuszku więc mi zasłania) ale bardziej je czuć
- waże 70 kg przy wzroście 180
- na masie mi niespecjalnie zależy a wolałbym żeby te mięśnie były bardziej widoczne
Pytanie : czy taki trening jest ok czy może mam coś zmienić? Podobno takie częste ćwiczenia nie są wcale takie skuteczne.
dzięki za odpowiedzi
szymon
Krzysztof Piekarz
) , bieganie po schodach itd.

--== DBz TeAM ==--
no ale jak tak to tak:P