SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co najlepiej na początek?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 237
czesc cwicze na silowni 3 miesiace mam 193cm wzrostu i waze 76kg, na odzywki mam ok 200zl. Myslalem o Mass Power(4kg American Muscle USA) i do tego kreatyne kre-alkalyn, prosze o wskazówki!

e-sports generation :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli juz sie uparles na odzywki to ewentualnie w celu uzupełnienia diety stosuj białko badz gainera.pzdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 302 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3624
na poczatek ?? diete ustal no chyba ze masz

JLB Bez nerwów.
Pozdrówki dla chłopaków
Których, życie nie pieści

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14622
Na masę dla Ciebie najlepsza będzie....
...dieta. Mówię Ci, daje niezłego kopa. Ja mam po niej b.dobre przyrosty.




...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 237
Jak ktos moze pomoc to jakas dieta by się faktycznie zdała :) gg on :p

e-sports generation :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16899
veksior wejdz w dzial "dieta" poczytaj podwieszone posty i uloz sobie diete,to nic trudnego....
pozniej uloz super trening i bedzie git.

always the sun

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14622
Dział ODżYWIANIE on ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 237
Ok :).. Ale prosilem tez o dobór tych odżywek Chcialem zaczac cykl po nowym roku czyli po 4 miesiacach cwiczenia mysle ze to wystarczajacy czas ?

e-sports generation :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14622
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19327
nieodpowiedni - wiele osuagniesz na diecie - na kreatyne przyjdzie jeszcze czas pozdro
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 182786
idz poczytaj o diecie
jesli to zrobisz bedziesz wiedzial czy potrzebne Ci bialko/gainer do uzupelnienia brakow w niej

vitaminy mineraly, zma, omega
tyle ewentualnie puki co dla Ciebie

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2007-12-06 09:18:11

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1729
czyli odradzacie mu po 4 miesiącach brać kre-alkalyn i jakiegoś gainera, dlaczego? Odżywki z takim stażem i bez diety nic nie dadzą?

` Train like a freak...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Flexit - opinie ;-)

Następny temat

Storm czy Cell Pump??

electro
Polecane artykuły