SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

rozpiska na mase po obserwacjach--->

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 966 Wiek 111 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 39751
po przeczytaniu kilku artykulow i sprawdzenia tego do czego mialem watliwosci napisalem rozpizke na mase ktora nie jest chyba do konca taka super. wyglada tak; wszystkie cwiczenia wykonuje po 4 serie od 8 do 12 powtorzen

PONIEDZIALEK:Nogi+Brzuch
Nogi:
1 przysiady ze sztanga
2 prostowanie nog na laweczce siedzac
3 wspiecia ze sztanga

Brzuch:
1 brzuszki <ok200>
2 ,,6,, weidera<codziennie>

WTOREK:Klatka+Triceps
Klatka:
1 wyciskanie sztangi skos
2 wyciskanie hantli plask
3 rozpietki skos

Triceps:
1 wyciag gorny
2 wyciskanie francuzkie

SRODA:Regeneracja+browarek dla kalorii:)

CZWARTEK:Plecy+Biceps
Plecy:
1 podciaganie sztangi w opadzie
2 sciaganie linki dolnego wyciagu
3 sciaganie linki gornego wyciagu do klatki
4 martwy ciag

Biceps:
1 uginanie ramion ze sztanga stojac
2 modlitewnik na dolnym bloczku<super sprawa>

PIATEK:Barki+Przedramie
Barki:
1 unoszenie sztangi przed soba
2 unoszenie hantli na boki
3 ,,motylki,,
4 szrugsy

Przedramie:
1 uginanie nadgarstka >15razy


kazda uwaga bardzo mile widziana
jeszcze takie pytanka:
1 przerwy miedzy cwiczeniami to 60-90 sek?
2 ile ma trwac taki trening??
3 czy podczas silowni trzeba pic duzo wody??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
po co zakładzsz drugi temat?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45818
PONIEDZIALEK:Nogi+Brzuch
Nogi:
1 prostowanie nog na laweczce siedzac
2 siady
3 wspiecia ze sztanga

Brzuch:
1 brzuszki <ok200>
2 ,,6,, weidera<codziennie>

WTOREK:Klatka+Triceps
Klatka:
1 wyciskanie sztangi skos
2 wyciskanie hantli plask
3 rozpietki skos

Triceps:
1 wyciag gorny
2 wyciskanie francuzkie

SRODA:Regeneracja+browarek dla kalorii:) - bez komentarza

CZWARTEK:Plecy+Biceps
Plecy:
1 sciaganie linki gornego wyciagu do klatki
2 podciaganie sztangi w opadzie
3 martwy ciag

Biceps:
1 uginanie ramion ze sztanga stojac
2 modlitewnik na dolnym bloczku<super sprawa>

SOBOTA:Barki+Przedramie
Barki:
1 wyciskanie sztangi lub hantli siedząc
2 unoszenie hantli na boki
3 ,,motylki,,
4 szrugsy

Przedramie:
1 uginanie sztangi nachytem zaczynasz od 8 powt. konczysz na 20 - progresja ciężaru np: 4x8-12-16-20


1 przerwy miedzy cwiczeniami to 60-90 sek? wg mnie 90 to norma
2 ile ma trwac taki trening?? do 1godz
3 czy podczas silowni trzeba pic duzo wody?? ja piję z 1l ale każdy ma inne zapotrzebowanie , pij bo to wypocisz


Zmieniony przez - DEXTROZER w dniu 2007-11-18 19:46:40

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2295 Napisanych postów 5807 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218361
Jak DEX.

Na duże partie 12 serii, na mniejsze 8.

POZDRO
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 966 Wiek 111 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 39751
OK
DZIEKI
Zaczynam od jutra
tylko te barki bede mosial robic w piatki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10572
moja uwaga jest taka zostaw tą 6wiedera jak robisz mase a wrzuc se brzuch z 2 razy w tygodniu też na mase czyli z obciażęniami np.3 cwiczenia po 3 serie po 15-20 powtórzen . Większe miesnie brzucha w czsaie zezbienia łątwiej bedize je uwidocznic . Reszta moim zdaniem ok pozdrawiam

trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10572
przeglądając twój profil jesli nie masz diety to nic ci nie przybedzie nawet z idelanym treningiem i odrzywkami .Dieta to podstawa

trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 966 Wiek 111 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 39751
z ta dieta to chyba troche przesada
wiem ze jest wazna ale przy dobrym treningu mosi cos wejsc!
a co do rzucha to jestem prawie w polowie ,,6,, to juz ja skoncze a potem zrobie zmiane
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 97
że co? bez diety nie przybedzie?! haha kilku moich qmpli cwiczy bez zadnej diety i jada na odzywkach.. roz***... go w rok za***..... ('');
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 585 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3653
nie masz pojecia co to dieta ...

^ Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować ;d ^

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10572
staraj sie jesc 5 gram wegli na 1 kg masy ciałą 3g białka na 1 kg masy ciałą i 1 g tłuszczu na 1 kg masy ciała i nie ma bata zeby nie poszło . a żebys miał idealny trening to jak bedziesz słabo jadł to nawet schudniesz i osłabniesz . Też tak kiedys myslałem ze na 1 miejscu trening , teraz uważam ze 75 % sukcesu to dobra szamka pozdrawiam . Pomyśl i wyciągnij wnioski

trening czyni mistrza

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plecy Ocena treningu

Następny temat

Mam 50 lat cwicze już pare lat czy to nie jest duży wysiłek?

electro
Polecane artykuły