Witam, niedawno wypilem dextro z kretka i tableki polknalem.. Teraz poczytam cos jeszcze i za niedlugo lece na silke.. To do potem!
...
dzisiaj klatka, triceps i przedramie
# wyciskanie sztangi na plaskiej - 12/10/8/7p - 70/80/90/96kg
# wyciskanie hantelek na skosie w dol - po 14p - 4s - 25kg
# rospietki na plaskiej - 14/15/14/14p - 12kg
# sztanga lamana, wasko zlapana, wypychanie z klatki - 12/8/8/8p - 45/52kg
# hantla, trzymana oburacz za glowa, stojac - 3s - 10p - 25kg
superseria:
# pompki, oparty tylem o lawke a nogi na krzesle - 3s - 15p
+
przedramie, sztanga prosta, podchwytem - 3s - 22/18/15p
tajemnicze zdjecie ;-P
...
siema, dzisiaj sie troszke lepiej czuje, glowa jeszcze boli ale juz nie mam sra_czki.. jedzenie mi strasznie opornie idzie, i jem jakies 45% dziennego zapotrzebowania, niestety nie jestem w stanie wiecej wepchac ;/ zobaczymy co to jutro bedzie, ponoc grypa zoladkowa panuje, a dzisiaj starsza te same objawy co ja wczoraj..
pozdrawiam!
pozdrawiam!
...
witam, z dniem dzisiejszym postanowilem zakoczyc moj "maly" cykl na mono kretki.
bede wam tutaj drodzy forumowicze opisywal w przeciagu calego tygodnia( od 18.11.2007), co i jak sie stalo ze mna w ciagu mojego calego testu.
spytacie sie pewnie : ale ocb, przeciez tes mial trwac 50-60dni. tak jest, tak dlugo chcialem leciec, ale bylem mlody i glupi, a teraz jestem dalej mlody ale z wiekszymi doswiadczeniami
.
co do mojej formy, to - przestalem cwiczyc w srodku tego tygodnia( odbylem 1trening), a w przyszlym tygodniu zrobie z cwiczen maksy, ale takie z kilkoma powtorzeniami. mam na celu to, byscie porownali jak w przyblizeniu skoczyla moja sila. postaram sie opisac cwiczenia i w ogole pododawac swoje komenty..
co do wygladu i wymiarow, to - wpadna po owym tygodniu silowym.
a wiec czijos, adijos i milej lekturki.
pozdrawiam, heej!
bede wam tutaj drodzy forumowicze opisywal w przeciagu calego tygodnia( od 18.11.2007), co i jak sie stalo ze mna w ciagu mojego calego testu.
spytacie sie pewnie : ale ocb, przeciez tes mial trwac 50-60dni. tak jest, tak dlugo chcialem leciec, ale bylem mlody i glupi, a teraz jestem dalej mlody ale z wiekszymi doswiadczeniami
.
co do mojej formy, to - przestalem cwiczyc w srodku tego tygodnia( odbylem 1trening), a w przyszlym tygodniu zrobie z cwiczen maksy, ale takie z kilkoma powtorzeniami. mam na celu to, byscie porownali jak w przyblizeniu skoczyla moja sila. postaram sie opisac cwiczenia i w ogole pododawac swoje komenty..
co do wygladu i wymiarow, to - wpadna po owym tygodniu silowym.
a wiec czijos, adijos i milej lekturki.
pozdrawiam, heej!
...
to tak, najpierw ocena ogolna :
wszystko fajnie, wrocilem do przedwakacyjnej formy, badz tez wskoczylem na nowy pulap( mowa o nozkach i pleckach ). wiec jestem zadowolony z tego, chociaz spodziewalem sie czegos wiecej z tymi suplementami, ale to tylko tyciu tyciu
nowe doswiadczenia, nowe podejscie, lubie stosowac zmiany, wiec pewnie przez dluugi czas nie zawita u mnie ta " paczka ".
##########################################################
dieta byla trzymana, oczywiscie bylem kilka razy tu i tam ( pizza, makdonald, itp.. )
dodam do tego, ze wcale nie jest tak latwo utrzymac wiecej niz 3tys kcal.. no ale trzymalem, albo sie staralem, hehe..
ciezko ciezko, jednak 4posilki z weglami to dos sporo jedzenia., tak po 3tyg. najbardziej to mi nie odpowiadalo sniadanie ;/
nastepnym razem postaram sie moze 5posilkow z weglami zjadac.
#################################################################
ocena suplementacji :
- Vitalmax Creatin Monohydrate 500g :
jadlem codziennie 10g, tak po 3tygodniach juz poczulem naplyw mocy. substancja w postaci bialego proszku, istny pylek. rozpuszczalnosc dobra, bez smaku. liczylem na troche wieksze uderzenie sily, ale i tak sie nie zawiodlem. calkiem spoko, ocena : 5
- Olimp Gain Bolic 6000, folia - 3kg : coz, gajner jak gajner, smak truskawkowy calkiem spoko, ale w koncu to tylko od gustu zalezy. dalem rade strawic przez caly test. rozpuszczalem w wodzie, w koncikach szejkera nic nie zostawalo, i tez nie czulem grudek. moja ocena to tez 5.
- Trec Nutrition L-Glutamine Extreme, kapsy 200szt : spore kapsy, co wcale nie stanowilo problemu w polykaniu. gladko schodzily, czy dzialaly nie mam pojecia. wiec moja ocena oparta tylko o wyglad zewnetrzny
,ocena : 5
- Dymatize BCAA Complex 2200, kapsy 20szt, malutkie tabletki, polykane bezproblemowo. podobnie jak glutamina, ocena : 5
- Olimp Dextro Juice, folia, - 3kg : smak cytryna mnie nie zawiodl, mozna bylo pic i pic ta orenzadke. czego nie mogl bym powiedziec o pomaranczy, ktora miala az drazniacy smak po 3tygodniach. co do tych szybkich weglowodnow, to podkoniec cyklu, jak juz mnie sie czasami nie chcialo jechac na silke, to dawaly takie mile kopniecie, ale potem wszystko wracalo do normy. wiec w sumie lepiej z kredka to pic niz same. rozpuszczalnosc bardzo dobra. ocena : 5
- omega3 od olimpu : bezproblemu polykana, ocena : 5
- mzb od olimpu : tez bezproblemu lykana. chce podkreslic jednak, ze to bardzo dobry suplement. zawsze jak czulem sie zle wieczorem ( czyt. zle = myslalem ze rano sie chory obudze ), to rano wlasnie sie budzilem wypoczety i zdrowy. moze to blednie odczytuje, ale tak wlasnie bylo. ocena : 5
- vita-min od olimpu : polyka sie bezproblemowo, ocena : 5
- bialko ostrowia 1,2kg : calkiem spoko smak, ale z szejkerem bez sitka mogly by byc problemy.. wsypujac proch do mokrego szejkera, czasami zostawaly zlepy na dole przy sciance. co do pienienia, no to moje sie pienilo ostro, choc po chwili juz bylo wszystko w normi, wystarczylo troche podmuchac i poruszac. ocena : 4 ( hehe, za ta piane i rozpuszczalnosc)
to wszystko co sobie podjadalem
co tam jeszcze jadlem..
koszt calego zestawu to okolo : 450zl ( witaminki, omega, i wszystko co wyzej, procz wpc )
oczywiscie to tylko same suple, nie wspominajac o makaronach, ryzach, miesach, wedlinach, jajach, platkach.. itd
ocena cena/ jakosc : 4 . to ocena osoby ktora spodziewala sie po termogenikach, ze beda rwac jak amfa
choc 4 to wcale nie jest zle!
aha, skala ocen szkolna, czyli od 1 do 6.
chyba wszystko. jak cos pominalem, to prosze pisac.
wszystko fajnie, wrocilem do przedwakacyjnej formy, badz tez wskoczylem na nowy pulap( mowa o nozkach i pleckach ). wiec jestem zadowolony z tego, chociaz spodziewalem sie czegos wiecej z tymi suplementami, ale to tylko tyciu tyciu
nowe doswiadczenia, nowe podejscie, lubie stosowac zmiany, wiec pewnie przez dluugi czas nie zawita u mnie ta " paczka ".
##########################################################
dieta byla trzymana, oczywiscie bylem kilka razy tu i tam ( pizza, makdonald, itp.. )
dodam do tego, ze wcale nie jest tak latwo utrzymac wiecej niz 3tys kcal.. no ale trzymalem, albo sie staralem, hehe..
ciezko ciezko, jednak 4posilki z weglami to dos sporo jedzenia., tak po 3tyg. najbardziej to mi nie odpowiadalo sniadanie ;/
nastepnym razem postaram sie moze 5posilkow z weglami zjadac.
#################################################################
ocena suplementacji :
- Vitalmax Creatin Monohydrate 500g :
jadlem codziennie 10g, tak po 3tygodniach juz poczulem naplyw mocy. substancja w postaci bialego proszku, istny pylek. rozpuszczalnosc dobra, bez smaku. liczylem na troche wieksze uderzenie sily, ale i tak sie nie zawiodlem. calkiem spoko, ocena : 5
- Olimp Gain Bolic 6000, folia - 3kg : coz, gajner jak gajner, smak truskawkowy calkiem spoko, ale w koncu to tylko od gustu zalezy. dalem rade strawic przez caly test. rozpuszczalem w wodzie, w koncikach szejkera nic nie zostawalo, i tez nie czulem grudek. moja ocena to tez 5.
- Trec Nutrition L-Glutamine Extreme, kapsy 200szt : spore kapsy, co wcale nie stanowilo problemu w polykaniu. gladko schodzily, czy dzialaly nie mam pojecia. wiec moja ocena oparta tylko o wyglad zewnetrzny
,ocena : 5
- Dymatize BCAA Complex 2200, kapsy 20szt, malutkie tabletki, polykane bezproblemowo. podobnie jak glutamina, ocena : 5
- Olimp Dextro Juice, folia, - 3kg : smak cytryna mnie nie zawiodl, mozna bylo pic i pic ta orenzadke. czego nie mogl bym powiedziec o pomaranczy, ktora miala az drazniacy smak po 3tygodniach. co do tych szybkich weglowodnow, to podkoniec cyklu, jak juz mnie sie czasami nie chcialo jechac na silke, to dawaly takie mile kopniecie, ale potem wszystko wracalo do normy. wiec w sumie lepiej z kredka to pic niz same. rozpuszczalnosc bardzo dobra. ocena : 5
- omega3 od olimpu : bezproblemu polykana, ocena : 5
- mzb od olimpu : tez bezproblemu lykana. chce podkreslic jednak, ze to bardzo dobry suplement. zawsze jak czulem sie zle wieczorem ( czyt. zle = myslalem ze rano sie chory obudze ), to rano wlasnie sie budzilem wypoczety i zdrowy. moze to blednie odczytuje, ale tak wlasnie bylo. ocena : 5
- vita-min od olimpu : polyka sie bezproblemowo, ocena : 5
- bialko ostrowia 1,2kg : calkiem spoko smak, ale z szejkerem bez sitka mogly by byc problemy.. wsypujac proch do mokrego szejkera, czasami zostawaly zlepy na dole przy sciance. co do pienienia, no to moje sie pienilo ostro, choc po chwili juz bylo wszystko w normi, wystarczylo troche podmuchac i poruszac. ocena : 4 ( hehe, za ta piane i rozpuszczalnosc)
to wszystko co sobie podjadalem
co tam jeszcze jadlem..
koszt calego zestawu to okolo : 450zl ( witaminki, omega, i wszystko co wyzej, procz wpc )
oczywiscie to tylko same suple, nie wspominajac o makaronach, ryzach, miesach, wedlinach, jajach, platkach.. itd
ocena cena/ jakosc : 4 . to ocena osoby ktora spodziewala sie po termogenikach, ze beda rwac jak amfa
choc 4 to wcale nie jest zle!
aha, skala ocen szkolna, czyli od 1 do 6.
chyba wszystko. jak cos pominalem, to prosze pisac.
...
foty?
z małego chłopca w nieco większego->
http://www.sfd.pl/Test_-_xp,cm3,inne_czyli_atak_na_masę_by_pati_pods.str.63/64-t351093.html
...
#####################################################
WYMIARY
po 1,5tygodniu bez cwiczen( nawet nie jezdzilem na rowerze ), podane z rana :
BYLO / JEST:
- waga : 88 kg / 90kg ( bez wyprozniania )
- biceps lewy : 39 cm / 41cm ( cwiczone 2 tygodnie temu )
- klatka : 110 cm / 114cm ( z normalnym wdechem )
- pas : 94 cm / 93cm ( bez wyprozniania )
- udo : 61 cm / 63cm ( cwiczone 2,5 tygodnia temu )
- łydka : 40 cm / 41cm ( cwiczone 2,5 tygodnia temu )
############################################################
OGOLNY OPIS CWICZEN OPIS CWICZEN, I PRZYBLIZONE MAKSY W SERIACH!
CWICZENIA BEZ OSZUKIWANIA, POMOCY, BADZ WYGINANIA CALEGO CIALA( CHO NP. O BICEPS)
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
NOGI:
ojj, te poszly, szly i szly, partia ktora najbardziej podskoczyla
, cho tu o sile. co mi dalo do myslenia i w przyszlych planach treningowych bede staral sie raczej isc tylko z tymi partiami niektorymi na sile( mowa o przysiadzie i wypychaniu ). takie cwiczenia jak prostowanie nog siedzac, badz lydeczki bede wykonywal na dobicie sie..
przysiad ze sztanga, na barach, suwnica : 10 x 80kg + ciezar suwnicy
wypychanie lezac, na maszynie : 8 x 160kg
maszyna na tyl nog, lezac : 6 x 45 kg
prostowanie nog w siadzie, na masznie : 7 x 70kg
lydeczki, maszyna stojac : 10 x 150kg
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
PLECY
jest to partia ktora byla zaniedbywana, ale caly czas staram sie gonic z nia
, nie prosze o wyrozumialosc, bo o to bede przy barkach prosil
podciaganie na drazku, do klatki, szerzej od barkow : 7razy sam !
wioslowanie sztanga : 6 x 70kg
martwy : 5 x 110kg ( uscisk rak nie wytrzymal )
poza tym do martwego zaczelo juz brakowac obciazenia, wiec bede planowal tak, by ta partie cwiczyc na platnej silce.
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
BICEPS
wegdlug mnie jest to slaba partia. podobnie jak z plecami, postaram sie w przyszlosci robic o cwiczenie wiecej niz teraz ( moze chociaz wymiary podskocza
!).
uginanie ramion ze sztanga lprosta, stojac : 4 x 42kg
modlitewnik ze sztanga lamana : 6 x 34kg
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
BARECZKI
czyli najslabsze ogniwo, nic dodac nic ujac
. kiedys tej partii nie trenowalem w ogole..
unoszenie sztangielek : 8 x 20kg
wyciskanie sztangi, sprzed glowy, siedzac : 5 x 65kg
nie ma co, ide do gory..
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
PRZEDRAMIE
raczej wykonywalem te cwiczenie na dobitke.
DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH :
przedramie : 32cm ( reka wyprostowana, dlon zamknieta ) bylo 31cm
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
KLATECZKA
moja silna strona
hehe.. na samym poczatku robilem hantelkami, ale potem jakos wskoczylo na sztange.. cycki dalej troche wisza, a do lata daleko
wyciskanie sztangi, na plaskiej : 3 x 105kg ( oczywiscie z lekkim mostkiem )
wyciskanie sztangi, skos 30s : 5 x 80kg
nie jest zle
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
TRICEPS
slaba strona jak biceps, ale zaczyna isc do gory!
sztanga lanama, lezac, od czola : 5 x 42kg
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
PODSUMOWANIE Z CWICZEN
tak jak juz piosalem forma wskoczyla na standart badz jeszcze wyzej. cwiczenia typu, przedramie, lydki, wyciag w tricu, rozpietki, tyl barkow, mialy raczej na celu dobicie miesni, bac ich spompowanie.
Jesli czegos zapomnialem, opuscilem, badz nie dopisalem, to prosze o przypomnienie.
pozdrawiam
WYMIARY
po 1,5tygodniu bez cwiczen( nawet nie jezdzilem na rowerze ), podane z rana :
BYLO / JEST:
- waga : 88 kg / 90kg ( bez wyprozniania )
- biceps lewy : 39 cm / 41cm ( cwiczone 2 tygodnie temu )
- klatka : 110 cm / 114cm ( z normalnym wdechem )
- pas : 94 cm / 93cm ( bez wyprozniania )
- udo : 61 cm / 63cm ( cwiczone 2,5 tygodnia temu )
- łydka : 40 cm / 41cm ( cwiczone 2,5 tygodnia temu )
############################################################
OGOLNY OPIS CWICZEN OPIS CWICZEN, I PRZYBLIZONE MAKSY W SERIACH!
CWICZENIA BEZ OSZUKIWANIA, POMOCY, BADZ WYGINANIA CALEGO CIALA( CHO NP. O BICEPS)
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
NOGI:
ojj, te poszly, szly i szly, partia ktora najbardziej podskoczyla
, cho tu o sile. co mi dalo do myslenia i w przyszlych planach treningowych bede staral sie raczej isc tylko z tymi partiami niektorymi na sile( mowa o przysiadzie i wypychaniu ). takie cwiczenia jak prostowanie nog siedzac, badz lydeczki bede wykonywal na dobicie sie..
przysiad ze sztanga, na barach, suwnica : 10 x 80kg + ciezar suwnicy
wypychanie lezac, na maszynie : 8 x 160kg
maszyna na tyl nog, lezac : 6 x 45 kg
prostowanie nog w siadzie, na masznie : 7 x 70kg
lydeczki, maszyna stojac : 10 x 150kg
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
PLECY
jest to partia ktora byla zaniedbywana, ale caly czas staram sie gonic z nia
, nie prosze o wyrozumialosc, bo o to bede przy barkach prosil
podciaganie na drazku, do klatki, szerzej od barkow : 7razy sam !
wioslowanie sztanga : 6 x 70kg
martwy : 5 x 110kg ( uscisk rak nie wytrzymal )
poza tym do martwego zaczelo juz brakowac obciazenia, wiec bede planowal tak, by ta partie cwiczyc na platnej silce.
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
BICEPS
wegdlug mnie jest to slaba partia. podobnie jak z plecami, postaram sie w przyszlosci robic o cwiczenie wiecej niz teraz ( moze chociaz wymiary podskocza
!).
uginanie ramion ze sztanga lprosta, stojac : 4 x 42kg
modlitewnik ze sztanga lamana : 6 x 34kg
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
BARECZKI
czyli najslabsze ogniwo, nic dodac nic ujac
. kiedys tej partii nie trenowalem w ogole..
unoszenie sztangielek : 8 x 20kg
wyciskanie sztangi, sprzed glowy, siedzac : 5 x 65kg
nie ma co, ide do gory..
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
PRZEDRAMIE
raczej wykonywalem te cwiczenie na dobitke.
DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH :
przedramie : 32cm ( reka wyprostowana, dlon zamknieta ) bylo 31cm
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
KLATECZKA
moja silna strona
hehe.. na samym poczatku robilem hantelkami, ale potem jakos wskoczylo na sztange.. cycki dalej troche wisza, a do lata daleko
wyciskanie sztangi, na plaskiej : 3 x 105kg ( oczywiscie z lekkim mostkiem )
wyciskanie sztangi, skos 30s : 5 x 80kg
nie jest zle
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
TRICEPS
slaba strona jak biceps, ale zaczyna isc do gory!
sztanga lanama, lezac, od czola : 5 x 42kg
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
PODSUMOWANIE Z CWICZEN
tak jak juz piosalem forma wskoczyla na standart badz jeszcze wyzej. cwiczenia typu, przedramie, lydki, wyciag w tricu, rozpietki, tyl barkow, mialy raczej na celu dobicie miesni, bac ich spompowanie.
Jesli czegos zapomnialem, opuscilem, badz nie dopisalem, to prosze o przypomnienie.
pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!