SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

trec cm3 +.....?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 350 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5761
mam cm3, to moj pierwszy raz z jablczanem kreatyny i nie wiem zy do porcji po treningu lepiej dolozyc carbo czy gainera?? czy to nie jest jak z mono i lepiej same kapsy lykac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
Spokojnie tyle co jest tłuszczu w Gainerze nic nie zrobi wazne zeby nie wlac tam dodatkowo jescze melka 3,2 porcent z 300 ml
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7869
po treningu zalecane sa i ww. i bialko
moze byc wsio na raz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16420
po trenningu jablczan z carbo
pozniej posilek po treningowy wegle i bialk
w gainerz zapewne sa tluszcze
tluszcze przeszkadzaj kreatynie w ransporcie

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19717
w gainerze tluszcze? hmmm...ciekawe. Mozesz brac cm3 i bialko , po 20 min popij sobie carbo. ew. gainera zamiast bialka i wegli
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7869
thiago zalezy w jakim gainerze...
tluszcz poprostu spowalnia przesuwanie sie tresci pokarmowej a nie przeszkadza...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16420
sa
w małych ilosciach
ale sa
a jak sie zrobi na mleku to jest ich jeszcze wiecej

toom ---czyli przeszkadza jednoznaczne
chodziło mi o to ze nie nalezy przyjmowac z tłuszczami ogolnie

Zmieniony przez - Thiago w dniu 2007-11-09 21:43:53

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7869
jest mleko 0%
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7869
1gr tluszczu nie bedzie mial wiekszego wplywu.
a kreatyna i tak zostanie wchlonieta
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 350 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5761
mam gainera mass xxl treca,

pogóbiłem sie juz z tym wszytskim

czyli po treningu 4 kapsy + carbo i za pol godziny gainer, tak??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16420
tak tylko zadko kiedy ktos sie bawi w mleko 0%
po za tym nie wszedzie jest dostepne

zresaza zrobi jak bedzie chcial

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 350 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5761
aha no i gainer zawsze z woda pije
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ester czy jablaczan i co jeszcze

Następny temat

Nitro + SPALACZ ? SOGI

electro
Polecane artykuły