SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

POMOC w wybraniu i ułożeniu planu! PROOSZE

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16
Witam !
Mam 18 lat, 183 cm ,90 kg ćwicze 10 miesięcy
Moje wyniki to - 117 kg na klate, 190 kg martwy ciąg ; biceps 39 cm (no i "troszke" urósł mi brzuch ;/ )
Jedni kumple mówią żębym "jechał" na masę a inni żebym zaczął na rzeźbę...(nie mam za bardzo "uwidocznionych" mięśni) Proszę o waszą pomoc i jeśli możecie to prosił bym o ułożenie takiego planu wiadomo nie mam jeszcze takiego doświadczenia a nie chciał bym zmarnować czasu na źle ułożonym treningu. Z góry baaardzo dziękuje !!! POZDRO
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1191 Napisanych postów 8529 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 108293
nie słuchaj kogoś co Ci mówi czy robić masę czy się rzeźbić, zależy jaki masz cel a nie co ktoś Ci gada
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
Stab przed lustrem i sam odpowiedz sobie na to pytanie. Nie sluchaj innych (no chyba ze masz trenera). Rob to na czym ci bardziej zalerzy

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1208 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5942
j.w
+
KuBoN_89
nie ma czegos takiego,jak trening "na mase" i trening "na rzezbe" wg twojego rozumowania.
chodzi tutaj o stary stereotyp:
masa=malo cwiczen,serii i powtorzen-duzy ciezar.
rzezba=odwrotnie.
zawsze masz dazyc do powiekszenia(lub utrzymania) masy miesniowej i sily.
a nie do zmniejszenia!
to raczej okresowe(lub w zaleznosci od wlasnych potrzeb),zastosowanie pewnych technik,przyczyni sie do lepszego uksztaltowania twojej sylwetki i nabrania tzw."definicji".
-zastosowanie krotkich przerw wypoczynkowych,
-trening obwodowy,
a najwazniejsze:
-odpowiednie korekty w diecie
-wprowadzenie treningu aerobowego,
pamietaj!
im wiecej bedziesz mial czystej masy miesniowej na swoim szkielecie,tym szybciej twoj organizm bedzie spalal tluszcz.
pozdrawiam.
(i znowu w tym przypadku forma treningu,ktora bardzo dobrze wplywa na metabolizm,jest-FULL BODY)

" LIVE AND DIE IN THE SQUAT RACK ! "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16
Hmmmm coś w tym jest :) dało mi to dużo do myślenia ;) dzięki
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowanie do masówki na zime

Następny temat

Basen a trening na mase?

electro
Polecane artykuły