SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Tluszczyk -> dieta redukcyjna + aeroby = przezytek?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 42219
ok

wg. mnie nie ma sensu ladowac - niby nie poleca sie hiita na niskich weglach, ale to glownie kwestia samopoczucia - jesli jest ok, to zostaw jak jest.
trudno mi powiedziec z autopsji, bo ja nie schodze ponizej 100 g ww.

chwilowy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 76
Ja tez w sumie nie stosuje czystej CKD, raczej zwykla redukcyjna z tego wyszla. Tylko ze dzisiaj po Twoich podpowiedziach jeszcze ja sobie lekko zmodyfikowalem: 2g bialka, 1.2g tluszczu i 0.8 wegli, oczywiscie na 1kg masy. Weglowodany dalej nisko trzymam jak widac. Masz racje, zobacze jak sie bede z tym czul, z reszta czasami w tygodniu przekraczam wegle, wiec to sie chyba jakos wyrownuje .

A czy ma to wielkie znaczenie jakie proporcje skladnikow je sie rano i wieczorem? Kiedy najlepiej bialko, tluszcz i wegiel? Czy moze po trochu wszystkiego przez caly dzien Jak to rozlozyc?

PS. jestem dzisiaj po pierwszym HIIT'cie i powiem ze jak dla takiego amatora jak ja to niezla 'przejazdzka' Poza tym na orbitreku daje rade, tylko trzeba sobie pomagac tymi bocznymi raczkami, bo same nogi tak szybko nie dadza rady przy duzym obciazeniu. Ale... Domatorzy! Daje rade cwiczyc HIIT w domu!! Wiec powodzenia

-----
jestem poczatkujacy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 42219
wiecej wegli rano, przed i po treningu, ale Ty masz tak malo, ze mozesz w sumie rozlozyc rowno, z wyjatkiem ostatniego posilku, ktory powinien byc w miare mozliwosci bez wegli. bialko rowno do kazdego posilku, w ostatnim najlepiej chudy twarog lub jaja. tluszcz we wszsytkich, przy czym w ostatnim opcjonalnie.

ano, da sie hiit w domu, ja robie na rowerku stacjonarnym

chwilowy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 76
OK. Dzieki za podpowiedzi Zycze owocnych HIIT'ow

Pozdrawiam.

-----
jestem poczatkujacy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 42219
dzieki, powodzenia.

i pomysl nad silownia - jest wazniejsza niz hiit/aeroby przy redukcji

chwilowy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 76
Hmmm... Pomysle, ale wlasnie dzisiaj zaczalem pracowac, takze bedzie ciezej z treningami. No i HIIT'a bede musial przelozyc na wieczor :( Aeroby przed praca to spoko dam rade, wstane pol godzinki wczesniej :)
Chyba ze cos w domu wykombinuje silowego, moze zorganizuje jakies hantelki, laweczke... i Atlas gotowy

-----
jestem poczatkujacy

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42828
chwilowy, mógłbyś rozwinąć myśl, dlaczego przy redukcji siłownia > HIIT?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403231
Pewnie chodzi o to ze na ciezki trening silowy bedzie potrzeba wiecej zuzyc energi niz na HIIT

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42828
Niby tak, ale czy energia będzie pochodziła z sadła?

Półmaraton w 1:57:11! :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sztuki walki, suple i trening w domu

Następny temat

Czysta masa, redukcja tluszczyku

electro
Polecane artykuły